Hľadať

Nábytok

Zoradiť
3828 Výrobkov
Zoradiť

Nábytok z Westwing: vytvor si svoj vysnívaný domov

Tvoj domov je miesto, kde môžeš byť sám sebou, uvoľniť sa a venovať sa svojim obľúbeným činnostiam. Zariadenie tvojho domova tak priamo vplýva na tvoju psychickú pohodu a prináša radosť do života. Preto sa často vynára otázka, ako si svoje bývanie spríjemniť? Odpoveď na ňu je jednoduchá: výberom pohodlného, funkčného a krásneho nábytku.

Či už je tvoj štýl viac retro, alebo uprednostňuješ luxusné kúsky, náš internetový obchod s nábytkom Westwing pokryje všetky tvoje nároky na bývanie. A to od obývačky, cez jedáleň po spálňu a dokonca aj kanceláriu.

 • Okrem bohatej ponuky nábytku pre každý štýl, na stránkach nášho e-shopu nájdeš aj fotografie plne zariadených izieb. Naši interiérový stylisti ich pre teba s láskou pripravujú, aby si si vedel čo najlepšie daný kus nábytku predstaviť aj u teba doma. Nájdeš u nás inšpirácie a nábytok pre moderný dom, vintage byt, aj romantickú chatu v prírode.

 • Na stránkach Westwing ti prinášame širokú ponuku exkluzívneho nábytku a doplnkov, čo však majú všetky kúsky spoločné? Záruku prvotriednej kvality a prevedenia, aby skrášľovali váš domov a prinášali ti radosť po dlhé roky. S našou pomocou pri výbere nábytku známych a renomovaných značiek bude aj tvoj domov vyzerať ako z magazínu o bývaní.

 • Štýlový a dizajnový nábytok do každej miestnosti

  Pre čo najľahšiu navigáciu a príjemný nákup nábytku online v našom e-shope sme pre teba pripravili kategórie nábytku podľa miestnosti. A čo všetko na teba čaká na webových stránkach Westwing?

  Obývacia izba: Nájdeš tu pohovky rôznych tvarov a veľkostí. Vďaka pohodlným rozkladacím pohovkám sa u teba do ružova vyspia aj hostia a každý člen rodiny si na nich nájde svoje miesto pri sledovaní televízie. Pohodlným kreslom s príručným stolíkom zase vytvoríš atraktívny kútik na čítanie. Menšie taburetky a pufy ti poskytnú extra miesto na sedenie a nezabudnite ani na konferenčný stolík s úložným priestorom na spoločenské hry.

  Jedáleň: Vybrali sme pre teba stoly a stoličky rôznych rozmerov tak, aby dokonale zapadli aj do tvojej jedálne, alebo kuchyne. Jedálenský stôl je predsa to pravé srdce domu, okolo ktorého sa stretáva rodina niekoľko krát denné pri jedle, a kde sa oslavujú Vianoce, výročia aj Veľká noc. Vďaka dobrému rozmiestneniu jedálenských stoličiek budú tvoje rodinné stretnutia pri stole ešte väčšie a veselšie. A aby si mal jedlo aj nápoje vždy po ruke, vyber si jednu z našich príručných komôd do jedálne.

  Spálňa: Očaria ťa naše štýlové postele a kvalitné matrace ti zaručia ten najsladší spánok. Dobré ráno predsa začína hneď po prebudení, súhlasíš? Nočné stolíky šikovne skryjú všetky naše drobnosti a dodajú tvojej spálni individuálny charakter, rovnako ako aj šatníkové skrine v každom prevedení a farbe. Ešte stále máš vo svojej spálni voľný priestor? Vyplň ho luxusným kreslom alebo kozmetickým stolíkom, ktoré premenia tvoju spálňu na multifunkčnú oázu ničím nerušeného oddychu.

  Predsieň: Zapôsob na tvojich hostí už pri samotnom vstupe do tvojho bytu. Očaríme ťa ponukou funkčných a štýlových odkladacích skriniek na topánky a stojanov na zavesenie kabátov. Čo budeš okrem skríň a miesta na sedenie vo svojej predsieni ďalej potrebovať? No predsa zrkadlo, v ktorom skontroluješ svoj zovňajšok pred odchodom z domu.

  Kancelária: Nič nezvýši tvoju produktivitu pri práci tak, ako vhodne zariadená pracovňa. A my vo Westwing to dobre vieme, preto sme pre teba pripravili nábytok pre domácu pracovňu. Okrem ergonomického tvaru ťa naše stoly a stoličky prekvapia aj atraktívnym prevedením a dokonale zapadnú do interiéru tvojho domova.

  3 kroky, ako si vybrať nábytok online

  Aby bolo tvoje nakupovanie nábytku online čo najúspešnejšie, drž sa našich nasledujúcich pravidiel.

  1. Nábytok si poriadne premeraj – okrem šírky a dĺžky vami vybraného kúska dobre zváž aj jeho výšku. Výška sedačky by mala proporčne korešpondovať s výškou tvojho konferenčného stolíka, jedálenský a pracovný stôl so stoličkami a výška postele s rozlohou tvojej spálne.

  2. Pozri si celú galériu k danému produktu, keďže na e-shope s nábytkom Westwing ti prinášame aj početné príklady jeho použitia. Venovať pozornosť farebným kombináciám rovnako ako účelovosti produktu ti zaručí správny výber pre tvoj interiér.

  3. Vo Westwing si veľmi vážime recenzie a postrehy, ktoré nás uisťujú o tom, že ti naozaj prinášame kvalitu, funkčnosť a štýl. Recenzie na stránkach uverejňujeme v plnom znení, aby pri rozhodovaní a výbere pomohli aj tebe.

  Nakupuj nábytok online na Westwing

  Využi výhody nakupovania online na Westwing a my sa o teba dobre postaráme. Čo všetko u nás nájdeš a prečo sa oplatí kúpiť si nábytok online?

 • Inšpirácie, praktické informácie a možnosť zakúpenia si hotového interiérového dizajnu.
 • Pre najlepší zážitok z nakupovania ti ponúkame platobné výhody, bezpečne a rôznymi spôsobmi.
 • A keby vám výrobok predsa len nesedel, máš nárok na jeho vrátenie.
 • Objav štýlový a dizajnový nábytok na Westwing a vytvor si ešte krajší domov.