Hľadať

Nábytok do obývačky

Zoradiť
2434 Výrobkov
Zoradiť

Štýlový nábytok do obývačky, ktorý má charakter!

Obývacia izba patrí medzi najfrekventovanejšie miestnosti v domácnosti. Najčastejšie sa využíva na pozeranie televízie, diskutovanie s rodinou, posedenie s priateľmi či len tak, na oddych. Na to, aby sa v nej každý cítil príjemne, je potrebné, aby bola správne zariadená. Nábytok a doplnky môžu ukazovať vašu osobnosť, štýl a to, čo máte radi.

V ponuke nábytku do obývačky na Westwing môžete nájsť veľké množstvo pohodlných, štýlových a moderných kúskov. Základom je pohovka a konferenčný stolík, no nimi to ani zďaleka nekončí. Ste pripravení zariadiť si obývačku presne podľa svojich predstáv a vybrať si moderný nábytok do obývačky? V tom prípade môžeme začať!

Vytvorte si jedinečný interiér pomocou našej ponuky nábytku do obývacej izby

Keď začnete prezerať ponuku Westwing zistíte, že je široká a plná rôznych materiálov, farieb a štýlov. Svoju obývačku si tak pomocou nej zariadite do minimalistického, industriálneho, severského i rustikálneho štýlu. Na svoje si prídu dokonca aj ľudia milujúci retro a vintage.

Pri zariaďovaní obývačky postupujte od jedného základného kusu nábytku k druhému. V tejto miestnosti by vám nemali chýbať:

Pohodlný sedací nábytok

Základom každej obývačky je pohodlná a dostatočne veľká pohovka. Svoj nákup preto začnite práve ňou. Masívny a dominantný prvok pritiahne pozornosť a udáva štýl celej miestnosti. Podľa sedačky vyberajte ďalšie kúsky nábytku a doplnkov, ako napríklad lampy a iné osvetlenie.

Niektorým v obývačke stačí väčšia pohovka, iní sa obzerajú aj po doplnkovom sedení. To sa zíde vždy, keď príde návšteva alebo keď budete chcieť pri sledovaní televízie či oddychu zmenu.

Tým najlepším doplnkovým sedením sú kreslá. Westwing má širokú ponuku kvalitných hojdacích aj klasických typov v mnohých farebných prevedeniach. To, čo majú spoločné, je vysoký komfort a príjemný materiál. Nevšedným sedením, vhodným len na krátku dobu, sú taburetky. Sú minimalistické, zmestia sa všade a dajú sa jednoducho kombinovať so sedačkou.

Praktický menší typ nábytku

Zo sedačky sa môžete presunúť na ďalší moderný nábytok do obývačky, ktorým je konferenčný stolík. Ich najväčšou výhodou je to, že dopĺňajú sedačku a vytvárajú príjemné miesto na oddych. Ak chcete, pod stolík môžete umiestniť mäkký koberec a zvýšiť tým komfort pri sedení.

V ponuke Westwing objavíte okrem konferenčných aj pomocné a konzolové stolíky. Pomocné typy sú spravidla minimalistické a majú poskytnúť miesto na odloženie nepotrebných vecí. Konzolové sú charakteristické svojím úzkym vzhľadom. Najlepšie vyzerajú umiestnené pri stene.

Nábytok s úložným priestorom

Dôležitým nábytkom do obývacej izby sú trendy skrinky a komody. Ich najsilnejšou stránkou je to, že majú veľa úložného priestoru. Pokojne do nich vložte nepotrebné veci, knihy, sezónne doplnky či sady pohárov.

V domácnosti by ste mali mať aspoň jednu väčšiu komodu doplnenú o skrinku alebo regál. Ak sa rozhodujete, ktorú možnosť zvoliť, porovnajte si všetky pre a proti. Skrinka je pekná a poskytuje určité súkromie. Nemôžete v nej však vystaviť doplnky.

Regály, rovnako ako police, sú otvorené, a preto v nich môžete prezentovať dekorácie. Vedia skvelo doplniť každú miestnosť a sú moderné. Ich nevýhodou je to, že ich nemôžete využívať ako odkladacie miesto pre nepotrebné veci.

Užitočné tipy, ako si vybrať nábytok do obývačky online

Túžite si vybrať ten najštýlovejší nábytok do obývačky? Riaďte sa týmito krokmi a uvidíte, že celý nákup si zjednodušíte a urýchlite.

  • Ponuku môžete filtovať podľa svojich preferencií: Ponuka Westwing je široká a plná rôznych zaujímavých kúskov. Prejsť jednu celú kategóriu vám však môže trvať niekoľko hodín. Využívajte možnosti filtrovania a nechajte si zobraziť produkty podľa vašich preferencií.

  • Výrobok spoznajte: Keď ste si jeden z produktov už vybrali, zistite o ňom všetky podrobné informácie. To znamená, prečítajte si, z akého materiálu je vyrobený a aké má rozmery. Následne zoberte meter a odmerajte, či sa do obývačky zmestí. Niektoré kusy nábytku môžu byť príliš veľké, iné príliš malé.

  • Nezabudnite na ilustračné fotografie: Pri spoznávaní výrobku sa neorientujte len na parametre, ale aj na samotný výzor. Ilustračné obrázky si priblížte a nábytok si pozrite z viacerých strán.

  • Inšpirujte sa hotovými štylizáciami: Páči sa vám nejaký kúsok, no neviete, ako ho do obývačky zladiť? Pomôžte si záložkou Shop the look, ktorá obsahuje už hotové štylizácie vytvorené interiérovými expertmi.

  • Nechajte si poradiť od ostatných: Viete, kto vám dokáže pri výbere pomôcť najlepšie? Človek, ktorý má produkt už zakúpený a využíva ho. Prečítajte si recenzie a pozrite si hodnotenia jednotlivých produktov.
  • Stavte na rozmanitý nábytok od Westwing a vytvorte zo svojej obývačky oázu pokoja, v ktorej sa budete cítiť dobre nielen vy, ale aj vaši hostia.