Hľadať

Kreslá

Zoradiť
251 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Kreslá pre váš domov, ktoré si zamilujete

Kreslá vám poskytnú viac, ako len ďalšie miesto na sedenie. Kreslo slúžia ako pohodlné útočisko na čítanie kníh, sledovanie televízie aj ničím nerušený relax. Umiestnením kresla do miestnosti ju farebne oživíte a v priestore vám nahradí umelecké dielo alebo akcentovú stenu.

Vyberte si kreslo, ktoré vám najviac vyhovuje

V internetovom obchode Westwing nájdete kvalitné kreslá, ktoré vám poslúžia po dlhé roky. Poradíme vám, ako na výber správneho kresla!

Veľkosť kresla podľa miestnosti, do ktorej ho kupujete

 • Do menších miestností zvoľte kreslá na vyšších nožičkách, ktoré váš priestor opticky prevzdušnia. Kreslá s nižšími operadlami sú vhodné do stredu miestnosti, keďže nebudú brániť vo výhľade. A naopak, vyššie kreslo je najlepšie umiestniť chrbtom k stene alebo do rohu miestnosti. K vášmu novému kreslu môžete vybrať aj príručný stolík a stojacu lampu. Tak vytvoríte lákavý a intímny kútik, ako stvorený pre relax.

 • Typ kresla podľa účelu, na ktorý ho potrebujete

 • Rozkladacie kreslá vám umožnia flexibilitu a sú vhodné ako posteľ pre vašich hostí. Ak ste knihomoľ a vyberáte si kreslo pre svoj čitateľský kútik, zvoľte si model s vysokým operadlom. Kreslo na čítanie by malo mať aj opierky na lakte a poskytovať dobrú oporu spodnému chrbtu. Pre čo najväčší komfort si doprajte ku kreslu aj podnožku na vyloženie nôh.
 • Materiál kresla zohráva dôležitú úlohu

  Dôležitý je aj výber materiálu. Umelá hmota je najjednoduchšia na údržbu, zamat je príjemný na dotyk a kožené kreslo rokmi získa na unikátnom vzhľade. Kovové a drevené kreslá s čalúnením bývajú zase viac pohodlné. Najpohodlnejšie sú zamatové a plyšové kreslá, treba ich však pravidelne vysávať a ťažšie sa z nich odstraňujú fľaky. Okrem štandardných materiálov pre vás máme v našej ponuke aj kreslá z menčestru, umelej a recyklovanej kože.

  Objavte svoje nové kreslo v online ponuke Westwing

  V našom online obchode Westwing nájdete rôzne dizajnové kreslá. Vybrať si môžete z nasledujúcich typov:

 • Hojdacie kreslá poskytnú aktívny oddych, pri ktorom sa dokonale zrelaxuje myseľ aj telo.
 • Kreslá ušiaky sú pohodlné kreslá, vďaka ktorým si môžete najlepšie užiť relax.
 • Čalúnené kreslá sú pokryté tkaninou alebo kožou a sú vyrobené s cieľom zvýšiť pohodlie a štýl. Tieto kreslá sú vhodné do obývacích izieb, pracovných priestorov alebo do spálne.
 • Rozkladacie kreslá sú vhodné pre hostí alebo pre osoby, ktoré chcú mať možnosť vyspať sa v obývacej izbe alebo v inej miestnosti.
 • Relaxačné kreslású vhodné do obývacích izieb alebo do spální a môžu byť užitočné pre osoby, ktoré tripa bolesťami chrbta alebo pre tých, ktorí hľadajú pohodlné miesto na odpočinok po náročnom dni.

 • Vyberte si kvalitné a pohodlné kreslá do obývačky

  Základom v obývačke je dostatok miesta na sedenie, keďže túto miestnosť využíva celá rodina a hostia pri návšteve. Ako si vybrať to pravé kreslo do obývačky?

  Pokiaľ plánujete do svojej obývačky zakúpiť len jedno kreslo, odporúčame zvoliť kontrastnú farbu k vašej sedačke. Populárnym kreslom do obývačky je ušiakové kreslo, ktoré sa hodí do klasicky zariadených obývačiek. Masívne kreslá sú vhodné do industriálne a minimalisticky ladených obývačiek. Kombinácia zamatu a kovu pôsobí moderným a luxusným dojmom.

  Vo Westwing nájdete krásne a pohodlné kreslá do každej miestnosti vo vašej domácnosti. Ak máte malú obývačky, vo Westwing si určite nájdete praktické malé kreslá do obývačky.

  Našim zákazníkom ponúkame rýchle doručenie a možnosť bezplatnej výmeny a vrátenia tovaru. Zariadiť si svoj domov kvalitne a štýlovo nebolo nikdy jednoduchšie! Objavte ponuku výrobkov vo Westwing a nájdite si to pravé kreslo pre váš domov už dnes!