Hľadať

Podložky pod poháre

Zoradiť
35 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Štýlové a praktické podložky pod poháre

Máte doma krásnu súpravu pohárov a plánujete servírovať sebe alebo návšteve chutný drink? Ešte predtým, ako tak urobíte, je potrebné dokúpiť si základné príslušenstvo. Do tejto kategórie sa radia podložky pod poháre. Tie majú dizajnovú aj praktickú úlohu. Pohár skvelo dopĺňajú a pôsobia ako štýlový doplnok stola. Na Westwing ich objavíte v širokom zastúpení. Rôzne tvary, farby a prevedenia si vás určite získajú.

Hlavnou úlohou podložky je však chrániť povrch, na ktorom bude pohár postavený. Pri jeho presúvaní z miesta na miesto a pití sa občas stane, že sa nápoj vyleje. Je to úplne normálne. Bohužiaľ, stôl, bar či polička sa môžu kvôli vlhkosti zničiť. Namiesto toho, aby ste riskovali zničenie obľúbeného kusu nábytku alebo používali servítky, stavte na podložku pod pohár.

V dnešnej dobe ide o štýlový a pomerne rozšírený doplnok. Westwing vám ponúka viaceré možnosti, od jednofarebných modelov až k viacfarebným. Niektoré sú okrúhle, iné zas hranaté. Kúpte presne ten kúsok, ktorý sa vám hodí do domácnosti najviac. Niektoré typy majú dokonca štýlový stojan vhodný na ich uskladnenie.

Povýšte podávanie drinkov o niekoľko úrovní, doplňte svoje poháre a ochráňte každý kus nábytku pomocou podložky pod poháre z Westwing.