Hľadať

Obliečky 200x200

Zoradiť
173 Výrobkov
Zoradiť

Spoľahnite sa na pohodlie vo vašej spálni

Na to aby sme sa dobre v noci vyspali, nám k tomu pomôže kvalitná posteľná bielizeň. A tá by mala spĺňať dve požiadavky: musí vyzerať skvele a musí byť mäkká a príjemná na dotyk. Pri obliečkach a obliečkach s rozmermi 200×200 cm sa môžete spoľahnúť na nadrozmerný komfort. Či už sami alebo vo dvojici: obliečky 200x200 cm si zamilujete!

Sú obliečky 200×200 cm pre mňa tá správna veľkosť?

Či sú obliečky 200×200 cm pre vás to pravé, závisí od toho, aké obliečky preferujete a či spíte sami alebo vo dvojici. Keďže táto posteľná bielizeň svojou dĺžkou zodpovedá bežnej dĺžke, no šírka je oveľa širšia ako klasická, obliečky 200×200 využívajú väčšinou páry, ktoré nechcú spať pod dvoma prikrývkami, ale chcú sa podeliť o jednu veľkú prikrývku. Vďaka rozmeru 200×200 cm môžete pohodlne ležať pod spoločnou prikrývkou bez toho, aby vám ju váš partner neustále ťahal - pretože s obliečkami 200×200 cm majú obaja dostatok miesta!

Vhodné materiály pre pokojný spánok

Či sú to už obliečky 200x200 cm alebo tie klasické, vhodných materiálov na obliečky je veľa. Naše najobľúbenejšie sú:

  • Bavlna: Veľmi obľúbeným materiálom na obliečky je bavlna. Vo Westwing nájdete rôzne druhy bavlnených obliečok, ako aj napríklad bavlnené obliečky 200x200 cm. Typické sú jemné bavlnené obliečky, ktoré dokážu presvedčiť svojou prirodzenosťou či elegantným leskom.
  • Ľan: Ľan je materiál, ktorý nie je až tak rozšírený, no stále je obľúbený. Ľanové obliečky vám vydržia dlhé roky. V priebehu rokov a mnohých praní bude ľanová posteľná bielizeň naďalej zdôrazňovať vašu spálňu s prirodzenosťou.
  • Satén a mako-satén: Saténová posteľná bielizeň je príjemná najmä v lete, keďže poskytuje sviežosť. V zime opäť príjemné mako-satén obliečky. Nechajte sa očariť týmito fantastickými obliečkami.
  • Naše obliečky sú starostlivo vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú útulný a pohodlný pocit pri odpočinku v posteli. Obliečky 200 x 200 cm sa perfektne hodia do vašej manželskej postele. Objavte výber rôznych farieb a vzorov našich obliečok v internetovom obchode Westwing už dnes!