Hľadať

Bavlnené obliečky

Zoradiť
172 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Bavlnené obliečky – pohodlie vo vašej posteli

Máte záujem o pohodlie a komfort v spálni? Perfektnou voľbou budú bavlnené obliečky, ktoré vám prinesú jemnosť a odolnosť tohto prírodného materiálu. Hlavnou výhodou bavlny je mäkkosť a vzdušnosť.Nájdite svoju novú bavlnené posteľné obliečky vo Westwing a užívajte si bielizeň najvyššej kvality!

Bavlnené obliečky v rôznych veľkostiach, vzoroch a farbách

Bavlna je mimoriadne univerzálny materiál, a preto bavlnené obliečky nájdete v mnohých farbách, vzoroch a veľkostiach. Vďaka tomu môžete posteľné prádlo dokonale zladiť so zvyškom spálne, pričom zdôrazníte jej jedinečné usporiadanie. V minimalistických interiéroch sa určite osvedčia obliečky v jemných naturálnych farbách, no ak potrebujete interiéru dodať energiu, neváhajte siahnuť po vzorovaných a farebných obliečkach.

Bavlnené posteľné obliečky by ste mali vyberať vo veľkosti, ktorá zodpovedá prikrývke a vankúšom. Vo Westwing nájdete široký výber obliečok vo veľkostiach od 135x200 cm do 240x280 cm, ktoré budú ako stvorené pre páry, ktoré sa radi zabalia do mäkkej periny. No typické sú určite bavlnené obliečky 140x200 cm a bavlnené obliečky 200x220, ktoré nájdete v širokom spektre v našom internetovom obchode Westwing.

Aký je rozdiel medzi klasickou a organickou bavlnou?

Klasická bavlna a organická bavlna sa líšia v tom, ako sa pestujú a spracovávajú. Klasická bavlna sa pestuje pomocou pesticídov, herbicídov a chemických hnojív, aby sa zvýšil výnos a minimalizovali straty spojené s chorobami a škodcami. Organická bavlna je často považovaná za šetrnejšiu k životnému prostrediu a zdraviu, pretože sa pri jej pestovaní minimalizuje používanie chemikálií, ktoré môžu mať negatívny vplyv na pôdu, vodu a zdravie ľudí. Preto sa často používa vo výrobe ekologických a certifikovaných textílií.

Bavlnené posteľné obliečky sú skvelým nápadom na krásne vybavenie spálne. Kúpte si ich na Westwing a vychutnajte si najvyššiu kvalitu a štýl. Vytvoríte si tak vizuálne zaujímavý interiér, v ktorom si môžete oddýchnuť.