Hľadať

Flanelové obliečky

Zoradiť
28 Výrobkov
Zoradiť

Kvalitné flanelové obliečky do vašej spálne

Flanelové obliečky sú dokonalým riešením pre teplý a pohodlný spánok. Flanelové obliečky sú sú mäkké, príjemné a ideálne na chladné noci. Či už relaxujete s dobrou knihou v posteli alebo sa unášate do ríše snov, luxusný pocit z flanelovej obliečky si zamilujete.

Výhody flanelových obliečok

Obliečky z flanelu na našej stránke Westwing nájdete v rôznych štýlových dizajnoch a farbách, jednoducho si môžete vybrať perfektnú súpravu, ktorá bude ladiť s farbami a doplnkami vo vašej spálne. Tieto obliečky sú odolné a majú dlhú životnosť a vďaka inštrukciám na jednoduchú údržbu nie je ich čistenie a údržba zložitá.

Ďalšou výhodou je, že vlákna vo flanelových obliečkach zachytávajú teplo a vytvárajú izolačnú vrstvu, ktorá vás udrží v pohodlí po celú noc. Preto sú flanelové obliečky vhodné pre zimné obdobie.

Objavte flanelové obliečky vo Westwing

V internetovom obchode Westwing nájdete flanelové obliečky na zips či gombík v rôznych farebných prevedeniach od Westwing Collection ale aj iných známych značiek. Vylepšite svoju posteľnú bielizeň ešte dnes našimi krásnymi flanelovými obliečkami. Premeňte svoju spálňu na útulné útočisko, do ktorého sa budete radi vracať.