Hľadať

Kancelársky nábytok

Zoradiť
180 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Kancelársky nábytok: vytvorte si profesionálnu kanceláriu v pohodlí vášho domova

Pracovňa je jednou z miestností, v ktorej trávime veľa času. Či už sedíte za stolom pred počítačom alebo v kancelárii organizujete pravidelné stretnutia, je dôležité, aby bola praktická a komfortná. Celý pracovný proces by vám mala zjednodušovať a urýchľovať. Aby tak mohla urobiť, musí byť správne zariadená.

Základom každej pracovne je pohodlná kancelárska stolička, ktorá poskytne dostatok opory. Myslite na to, že pri sedavom zamestnaní trávite dlhý čas bez určitého pohybu. Chrbtica bude komfort rozhodne potrebovať. Zabúdať netreba ani na dostatočne veľký stôl s úložným priestorom, praktické poličky, kancelárske regály a zopár doplnkov zlepšujúcich koncentráciu. Toto všetko a omnoho viac nájdete v rozmanitej ponuke Westwing vybranej odborníkmi a interiérovými štylistami.

Nájdite si vhodný nábytok do pracovne online na Westwing

Tvrdenie, že kancelársky nábytok je nudný a fádny už dávno neplatí. Dnes si môžete vyberať zo štýlových a moderných kúskov charakteristických tým, že vedia pracovňu rozžiariť, doplniť a poskytnúť množstvo praktických funkcií. Ak sa v nej chcete cítiť príjemne, stavte na ponuku Westwing, v ktorej objavíte pohodlné stoličky do pracovne, veľké aj malé stoly, kancelárske regály a niekoľko praktických doplnkov. Výber nábytku do kancelárie zvládne úplne každý. Nakupovať by ste mali podľa svojich vlastných preferencií a toho, čo máte radi. Ak nechcete na nič zabudnúť, pomôžte si naším nákupným zoznamom.

Praktické pracovné a písacie stoly

Jednou z najdôležitejších vecí v pracovni je stôl. Jeho veľkosť by sa mala odvíjať od vašich potrieb. Väčší typ sa hodí ak máte počítač, myš, klávesnicu alebo ďalšiu elektroniku. Stôl by mal poskytovať dostatok miesta na to, aby ste si položili ruky alebo niečo zapísali na papier a do diára. V takomto prípade sa poobzerajte po dĺžke od 110 cm vyššie.

Menšie stolíky sa hodia tým, ktorí vlastnia prenosný počítač a nepotrebujú tak veľa miesta. Prípadne ich využijete v situáciách, keď sa v kancelárii nachádza doplnkový stôl. Takéto modely môžu mať dĺžku menšiu ako 110 cm. Pri nakupovaní stolov vás okrem širokej ponuky poteší to, že Westwing poskytuje rýchlu a bezplatnú dopravu.

Pohodlné kancelárske stoličky

Aj vy si pod pojmom kancelárska stolička predstavíte staré a nepekné typy, ktoré sa do peknej pracovne vôbec nehodili? Nie ste sami. Westwing vás však presvedčí, že stolička do pracovne môže byť trendy doplnkom. Vyberajte si kvalitné prevedenia od interiérových špecialistov a renomovaných značiek. Do pracovne sa skvelo hodia výškovo nastaviteľné modely s kolieskami. Jednoducho sa používajú a ponúkajú vám určitú voľnosť v pohybe. Ďalšou možnosťou sú klasické nohy alebo trojnožka.

Moderné kancelárske regály a ostatný kancelársky nábytok

Ak hľadáte moderný kancelársky nábytok, nemali by ste zabúdať na regály a police. Jednoducho do nich umiestnite všetky potrebné knihy, zakladače, papiere a ďalšie kancelárske potreby. Doplniť ich môžete peknými dekoráciami alebo rastlinami.

Praktické doplnky, ktoré doplnia vašu domácu pracovňu

Správna pracovňa by mala mať aj zopár praktických doplnkov. Takých, ktoré nebudú zavadzať alebo odvádzať pozornosť, a majú určité využitie. Pozrite sa aj na iné kancelárske potreby v rozmanitej ponuke Westwing a vyberte si praktické úložné boxy, organizéry, zápisníky či iné doplnky do pracovne.

4 užitočné kroky ako si vybrať nábytok do kancelárie online

Čaká vás nákup kancelárskeho nábytku, no neviete, kde začať? Držte sa našich štyroch praktických a užitočných krokov:

1. Dvakrát merajte a raz strihajte - Tento známy výrok dokážeme aplikovať na takmer všetky situácie v živote. Pri výbere nábytku do pracovne platí dvojnásobne. Ešte predtým, ako si stôl, stoličku alebo regál objednáte, pozrite si všetky jeho parametre. Zistite, aké má rozmery a či sa vám bude do miestnosti hodiť.

2. Vyberajte podľa štýlu, farby a materiálu - Westwing je plný kvalitných kúskov od renomovaných značiek, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Ak si neviete vybrať, stanovte si pre kanceláriu jeden štýl alebo farebnú kombináciu. Podľa tohto parametra si pomocou filtrov ponuku zúžte a nakupovanie urýchlite.

3. Pozrite si ilustračné fotografie - Celý nákup vám vie zjednodušiť niekoľko ilustračných fotografií. Produkt si môžete priblížiť a zistiť, či sa vám do pracovne bude hodiť. Nechýbajú ani fotografie miestností, kde je stolička, stôl či regál už skombinovaný s ďalším nábytkom a doplnkami.

4. Využite zoznam želaní - Nie ste si produktom istí, no chcete sa k nemu o určitý čas vrátiť? Uložte si ho do zoznamu želaní a ponuku prejdite znova. Vyberte kúsky, ktoré vás zaujali a následne si ich porovnajte a vyberte ten najlepší.

Zjednodušte a urýchlite si prácu kvalitným kancelárskym nábytkom Westwing a zariaďte si kanceláriu presne podľa svojich predstáv.