Hľadať

Fotorámiky

Zoradiť
35 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Fotorámiky, ktoré zarámujú vaše spomienky

Radi dlho spomínate na dôležité momenty a chceli by ste si ich niekde v domácnosti uložiť? Nič nie je jednoduchšie – stačí ak si vystavíte krásne fotorámiky u vás doma. Najčastejšie sú rámiky na fotky umiestnené na komode, nábytku, krbe, zavesené na stene alebo položené na poličke. Ako si teda správne vybrať rámik na fotky?

Rámiky na fotky v rôznych štýloch a farbách

Hľadáte dokonalé fotorámiky a nástenné dekorácie do vášho bytu? Internetový obchod Westwing je plný doplnkov, ktoré zdôraznia jedinečnosť zarámovaných momentiek. Nájdete tu rôzne farby, sety a materiály, z ktorých boli rámy vyrobené. Jednotlivé rámiky či fotorámiky na viac fotiek sú skvelým spestrením interiéru. Štýlové a esteticky prepracované rámy sú vhodným prostredím pre tie najkrajšie fotografie.

Aký fotorámik vybrať? Najtypickejšou voľbou je drevený rám, pretože vďaka svojej farbe a textúre sa hodí do škandinávského a boho interiéru. Obľúbený je aj kovový rám na fotky, ktorý sa hodí do minimalistického či moderného štýlu. Tu sú 2 najbežnejšie typy fotorámikov, ktoré sú dostupné na stránke Westwing:

  • Fotorámiky na stenu: Ak sa vám vaše steny zdajú príliš prázdne, fotorámiky na stenu sú presne to, čo potrebujete. Prezrite si našu ponuku a vyberte si perfektné fotorámiky na viac fotiek pre vaše obľúbené fotografie. Efekt na stene bude veľkolepý a zvláštne okamihy vášho života budú odhalené. Pre pôsobivú galériu si kúpte rámy rôznych veľkostí - vďaka tomu nebude kompozícia nudná.
  • Stojanové fotorámiky: ak si chcete dať svoju obľúbenú fotografiu na stôl alebo komodu, tento typ rámikov bude perfektný. Vyberte si dizajnový rám pre jednu fotografiu. Môžete ho položiť napríklad na toaletný stolík a kombinovať so stojanom na šperky alebo krabičkou, čím vytvoríte elegantnú dekoráciu.

  • Ako si vybrať veľkosť rámu?

    Pri výbere fotorámika zvážte veľkosť a orientáciu fotografie, ako aj štýl a farbu rámu. Je tiež dôležité zvážiť, kde bude rám vystavený, a celkovú výzdobu priestoru, aby rám dopĺňal miestnosť. Veľkosť fotorámika by nemala mať presne rovnakú veľkosť ako samotná fotografia, no ich rozmery by sa nemali od seba až tak drasticky líšiť, max 1-2 centimetre.

    Luxusné fotorámiky zohrávajú významnú úlohu v interiérovom dizajne. Nečakajte a pozrite si našu ponuku plnú farieb, vzorov a tvarov! Vo Westwing nájdete aj množstvo iných doplnkov a dekorácií ako aj nápadov a inšpirácií zo sveta interiérového dizajnu a praktických darčekov pre svojich blízkych!