Hľadať

Dekorácie na stenu

Zoradiť
292 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Dekorácie na stenu: dodajte vaším stenám charakter

Nástenné dekorácie majú čisto len estetickú funkciu a tou je skrášliť váš domov. Vďaka svojmu umiestneniu navyše dodajú vašim izbám tretí rozmer, pretože zdvihnú zrak od nábytku aj do výšky na vaše steny. Dekorácie na stenu sú skvelým spôsobom, ako dodať akejkoľvek miestnosti individuálny charakter, štýl a pocit skutočného domova. Z bohatej ponuky Westwing si zaručene vyberiete tie pravé dekorácie aj pre váš vkus a domov.

Nájdite si dekoráciu na stenu pre každý štýl

Ako si však z takej veľkej ponuky vybrať? V internetovom obchode Westwing si môžete vyhladať dekorácie nielen podľa štýlu, ale aj podľa farby a materiálu. Dekorácie by vás mali upútať svojim prevedením a vyvolať vo vás príjemné pocity. Dôležité je ich však prispôsobiť aj štýlu a farebnej palete vo vašom interiéri. Čo všetko u nás nájdete a ktoré dekorácie na stenu sú vhodné pre jednotlivé miestnosti?

 • Obrazy a maľované plátna: Vyberte si u nás kvalitné maľované plátno pre elegantnú obývačku alebo minimalistickú potlač pre vašu industriálne zariadenú pracovňu. Pre boho spálňu vám zase odporúčame zarámovaný farebný nápis a nostalgické čierno-biele fotografie ako súčasť vašej nástennej galérie.
 • Fotorámiky: Nič nedodá priestoru viac individuálneho charakteru ako fotky vás a vašich blízkych. Naše fotorámy vám pomôžu vytvoriť unikátnu nástennú galériu a môžete ich uložiť aj na nástenné police.
 • Kovové dekorácie na stenu: Unikátne dekorácie z kovu sú doslova umeleckým dielom a vaša vstupná hala alebo jedáleň vďaka nim bude vyzerať veľmi sofistikovane.

 • Nápady na dekorovanie stien do každej miestnosti

  Okrem materiálu, farby a dizajnu by ste mali nástenné dekorácie prispôsobiť aj izbe, pre ktorú ich vyberáte. Dekorácie na stenu do obývačky bývajú spravidla iné, ako do kuchyne. Ktoré ozdoby na stenu zvoliť pre ktorú miestnosť?

 • Predsieň alebo chodba - Žiadna vstupná hala sa nezaobíde bez veľkého zrkadla. Veľkou výhodou je, že to vašu chodbu presvetlí. Z ďalších dekorácií sa do chodby hodí obraz alebo kovová dekorácia v štýle, v akom je zariadený váš interiér. Máte doma dlhšiu prechodnú chodbu? Tento na prvý pohľad nevyužitý priestor je ako stvorený pre nástennú galériu. Vďaka kombinácií vašich fotografií s obrazmi a nápismi bude aj tmavá chodba sršať životom.

 • Obývacia izba - Vaša obývačka je miestnosť, ktorá si zaslúži nástenné dekorácie a predmety viac, ako ktorákoľvek iná izba v domácnosti. Oživte preto obývačku obrazmi, fotografiami a reliéfmi presne podľa vášho gusta..

 • Kuchyňa a jedáleň - V kuchyni bývajú steny naplno využité kuchynskými skrinkami. Jedna alebo dve dekorácie na stenu však dokážu kuchyňu zútulniť. Vybrať si môžete okrasný nápis, alebo hliníkovú dekoráciu v tvare príboru. Okrasný nástenný kvetináč na bylinky je taktiež vhodnou voľbou do kuchyne alebo jedálne, rovnako ako nástenné hodiny.

 • Spálňa - Dekorácie na stenu do spálne by mali byť v upokojujúcich farbách a farebne ladiť s ostatným zariadením. V spálni sú obľúbené motivačné nápisy alebo abstraktné maľby v pastelových farbách. V spálni môžete byť aj kreatívni a využiť nástenný košík z ratanu ako nočný stolík. Miesto nad posteľou je vhodné na umiestnenie malieb alebo iných obrazov.

 • Detská izba - Doplnky v detskej izbe sú dôležité, pretože priestor pre deti zútulnia. Dekorácie do detskej izby v podobe ozdobných girlánd a nástenných lámp pomôžu vašim deťom ľahšie zaspať.

 • Vyberte si dekorácie na stenu online rýchlo a jednoducho

  Nástenné dekorácie z internetového obchodu Westwing si naši zákazníci obľúbili vďaka vysokej kvalite a prepracovaným detailom. Máme pre vás dekorácie od známych značiek, ktoré prešli náročným výberom našich expertov na bývanie. Pretože vo Westwing vieme, že váš domov je dôležitý pre vytvorenie šťastného a spokojného života.

  Aby sme vám výber zariadenia a doplnkov pre váš domov čo najviac uľahčili, prinášame vám aj fotografie plne zariadených izieb na našej Shop the look stránke. Ucelený interiérový dekor vždy vyvolá pocit harmónie a pokoja a umožní našej mysli naplno si oddýchnuť. A naši interiéroví stylisti to vedia najlepšie, preto pre vás pripravujú inšpirácie bývania na rôzne štýly.

  Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom už dnes a zútulnite svoj domov krásnymi dekoráciami na stenu, ktoré dokonale vystihnú váš životný štýl.