Hľadať

Rohožky

Zoradiť
35 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Rohožky: do interiéru aj exteriéru

Prvý dojem sa nedá urobiť na druhýkrát! Na toto myslite, keď sa dostanete ku vchodu a budete voliť nábytok do predsiene a ostatné doplnky. Vaša návšteva, hostia či dokonca blízki ľudia si o vás a vašom príbytku robia mienku hneď ako prejdú cez bránu. Snažte sa ich privítať správne, aby sa už pri vašich vchodových dverách usmiali a naladili do dobrej nálady.

Príjemný prvý dojem dokáže vytvoriť vtipná a praktická rohožka pred dvere, ktorej výhodou je, že skrášľuje interiér aj exteriér. Je len na vás, či ju umiestnite von pred dvere, alebo ju dáte dovnútra rovno za ne. Či sú to už vonkajšie rohožky pred dvere alebo rohožky do vnútra, pri výbere toho správneho kúsku vám pomôže Westwing, kde nájdete rohožky do predsiene rôznych modelov a v rôznych materiálových a farebných prevedeniach.

Aké rohožky pred dvere si vybrať?

Z materiálov sa najčastejšie využíva prírodné a umelé vlákno. Majú skvelé vlastnosti, obuv dobre očistia a dovnútra sa nedostane žiadna nečistota. Okrem nich sa stretnete ešte s jutou a bavlnou. V ponuke máme aj špeciálne kokosové rohožky, ktoré pozostávajú z kokosových vlákien.

Samotné prevedenie rohožky je však rovnako dôležité. Spravidla ladí so všetkým, pretože je v hnedej, béžovej alebo bielej farbe. Samozrejme, stretnete sa aj s modelmi v čiernej, červenej či dokonca ružovej. Výrazných odtieňov sa nebojte, pretože rohožka má pútať pozornosť a zaujať aj z diaľky.

Celý dizajn môžu dopĺňaj ešte slová a slovné spojenia, ako napríklad Welcome, Hello alebo Bonjour. Najčastejšie sa stretnete s tvarom obdĺžnika, no zaujímavý je tiež asymetrický vzhľad alebo tvar listu, zvieraťa či kvetu. Rohožku môžete farebne a štýlovo ladiť aj s ostatnými kusmi nábytku v predsieni, akými sú taburetky či lavice na sedenie.

Doplňte svoj vchod pekným kúskom z Westwing a užívajte si praktickosť a štýl v jednom.