Hľadať

Jedálenské súpravy

Zoradiť
75 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Jedálenské súpravy: krásne stolovanie v každom štýle

Spoločné chvíle trávené v kruhu rodiny, priateľov či známych sa neodmysliteľne spájajú aj s časom stráveným s chutným jedlom a nápojmi za spoločným stolom. Stolovanie tu preto zohráva dôležitú úlohu. Očar tvojich hostí krásnou súpravou riadu a ukáž im tvoj vycibrený jedálenský servis. Pôžitok z jedla a času stráveným spolu bude o to krajší a chutnejší!

Jedálenské súpravy sú nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti, a preto sa skvele osvedčia aj ako darček. Keďže pôsobia naozaj honosne, je to krásny nápad na darček napríklad pre nevestu a ženícha, alebo pod vianočný stromček. Z našej ponuky si určite budeš vediet vybrať tú najideálnejšiu súpravu pre rôzne slávnostné príležitosti!

Nájdi si jedálenské súpravy riadu podľa tvojho vkusu

Vo Westwing ponúkame naozaj pestrý výber jedálenských súprav. Môžeš si vybrať, pre koľko osôb ich budeš potrebovať, pretože tu nájdeš aj malé zostavy len pre 2 osoby, väčšie pre 4 osoby, ktoré sú ideálnou voľbou pre menšie rodiny, a aj tradičný jedálenský servis pre 6 osôb, ktorý sa osvedčí ako pri každodennom používaní, tak aj pri slávnostných udalostiach.

V ponuke nájdeš okrem súprav pre podávanie obeda, večere a iných jedál aj raňajkové súpravy, v ktorých nemôže chýbať miska a hrnček na kávu či čaj, alebo súpravy na kávu zahŕňajúce aj šálky s podšálkami. Podávanie raňajok alebo poobednej kávy sa stane ešte krajším.

Na čo sa môžeš tešiť v štedrej ponuke súprav riadu vo Westwing?

  • Farba - tradičnejšie jednofarebné verzie s jemným zdobením alebo viacfarebné prevedenie – určite nádherne doplnia tvoje stolovanie. Veľmi trendy je aj jedálenská súprava v rôznych farbách. Stôl bude pôsobiť pestrejšie a hlavne si nepomýliš taniere pre hostí, keď bude mať každý vlastnú farbu. Mnohé zo súprav sú maľované ručne, čím sa každý kus stáva naozaj jedinečným.

  • Vzor – či už si vyberieš jemnejší alebo extravagantnejší vzor, v našej ponuke majú oba druhy početné zastúpenie. Krásne geometrické, grafické, ale aj folklórne, rastlinné, či zvieracie vzory budú na stole vždy pôsobiť nápadito. Takéto výraznejšie taniere vyniknú taktiež veľmi pekne v kombinácii s jednofarebnými kusmi. Nechýbajú tu ani súpravy napríklad so zimným motívom.

  • Štýl – ak obľubuješ tradičné stolovanie, vsaď na klasický štýl v bielom alebo jednofarebnom prevedení. Pre trochu pompéznosti sa hodí jedálenský servis v glamovom štýle so zlatými prvkami. Veľmi obľúbený vidiecky alebo rustikálny štýl dodajú tvojmu stolovaniu krásny šmrnc, a pritom budú pôsobiť príjemne decentne. Ak sa ti páči pestrosť a extravagancia, určite sa ti budú páčiť súpravy v exotickom prevedení – naozaj sršia farbami a energiou!

  • Materiál – mnohé zo súprav sú vyrábané ručne, čo im dodáva ešte viac na originalite. Všetky sú vyrobené z kvalitného a trvácneho materiálu ako porcelán, keramika či kamenina, čo zaručuje, že sa z tvojho jedálenského servisu budeš môcť tešiť dlhé roky.

  • Renomované značky – aj v našej ponuke jedálenských súprav objavíš zvučné mená renomovaných značiek z rôznych častí Európy, ktoré nájdeš exkluzívne na Westwing.
  • Vyber si štýlovú súpravu riadu pre sprestrenie tvojho stolovania a ešte krajšie chvíle strávené pri spoločnom jedle. Nechaj sa uniesť estetickým dojmom z gurmánskeho pôžitku a využi pri tvojom online nakupovaní aj ďalšie výhody, ktoré na teba čakajú vo Westwing!