Hľadať

Biele taniere

Zoradiť
47 Výrobkov
Zoradiť

Klasická elegancia - biele taniere

Biele taniere sú spojené s čistotou a eleganciou. Elegantné keramické alebo biele porcelánové taniere sú ideálne na každodenné použitie, ale aj na špeciálne príležitosti. Biele taniere sú tak všestranné, že sa k nim hodí riad, príbory a iné stolové doplnky v každom štýle. Medzi farbami stola vždy dominuje biela, ktorá je skvelou voľbou pre aranžmány v rôznych štýloch.

Klasické alebo moderné biele taniere

Klasický biely tanier je najčastejšie v okrúhlom tvare s hladkými alebo jemne zvlnenými okrajmi. Tie sú väčšinou vyrobené z keramiky a z ušľachtilého porcelánu. Sada bielych tanierov v modernom štýle môže byť buď okrúhleho, štvorcového alebo obdĺžnikového tvaru. Vo Westwing nájdete aj nezvyčajné asymetrické tvary tanierov, ktoré sú výnimočné svojim dizajnom. Takéto kúsky budú určite definovať charakter vo vašej kuchyni.

Obľúbené materiály bielych tanierov

Biele taniere v ponuke Westwing sú vyrobené z kvalitných materiálov, medzi ktorými sú:

  • Keramika – známa po tisícročia, sa vyrába z hliny vypaľovanej pri veľmi vysokej teplote. Biely keramický tanier je veľmi pevný a často má jemne krémový odtieň. Medzi obľúbené druhy keramiky patrí kamenina a porcelán.
  • Porcelán – najušľachtilejší druh keramiky. Biele porcelánové taniere sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, očaria eleganciou, odolnosťou a snehovo bielym odtieňom. Mechanicky sú menej odolné ako napríklad kameninové modely, no pri správnej starostlivosti vydržia roky a môžu sa stať rodinnými suvenírmi.
  • Plast – moderná alternatíva keramiky. Biele taniere vyrobené z plastu majú jednu obrovskú výhodu: nelámu sa. Moderné výrobné technológie ponúkajú elegantné modely, ktoré sú veľmi podobné porcelánovým. Milovníci moderného štýlu by mali venovať pozornosť ľahkým pevným tanierom vyrobeným z melamínu.

  • Štýlové taniere vo Westwing

    Klasické alebo moderné? Ktorý biely tanier si vybrať, je vecou individuálnych preferencií. Niet pochýb o tom, že biela na stole v akejkoľvek podobe očarí svojou nadčasovou eleganciou a je ako stvorená na každodenné použitie.V ponuke Westwing nájdete krásne hladké biele taniere, ale aj taniere s ozdobným lemovaním, inšpiratívnymi nápismi či organickými tvarmi.