Hľadať

Vianočné obliečky

Zoradiť
92 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Vianočné obliečky: pripravte svoju posteľ na najkrajšie obdobie v roku 2023

Počas tuhých zimných večerov nie je nič krajšie ako sa môcť na noc zababušiť do príjemných, hrejivých obliečok. Zima je taktiež časom najmilších sviatkov v roku – Vianoc! Využite aj túto čarovnú príležitosť pre skrášlenie vašej spálne do sviatočného šatu a pozrite sa, aká nádherná vianočná posteľná bielizeň je v ponuke v internetovom obchode Westwing.

Pútavé vzory a farebné kombinácie dodávajú vianočným obliečkam elegantný a čarovný nádych. Vaše vianočné obliečky budú pôsobiť ešte štedrejšie a útulnejšie, keď použijete ďalšie vianočné vankúše so zimným či sviatočným motívom. K tomu bude krásne pasovať jednofarebná napínacia posteľná plachta v tradičnom bielom či výraznejšom bordovom alebo tmavomodrom odtieni. Pre ešte väčší pocit tepla a hrejivej atmosféry nezabudnite ani na štýlový prehoz na posteľ, ktorý budete môcť využiť aj ako deku pri čítaní kníh v kresle alebo na pohovke.

Je len na vás, či sa rozhodnete pre neutrálnejšie prevedenia, alebo si vašu spáľňu spestríte viacfarebným prehozom. Ak by ste však radšej mali vianočné obliečky bez vzoru, vsaďte na jednofarebné súpravy vo vianočných a zimných farbách ako fialová, modrá, červená, zelená alebo zvoľte béžové odtiene, ktoré pôsobia príjemne a zároveň neutrálne. Ďalšou skvelou výhodou tejto farby je, že ju môžete skombinovať s textíliami všetkých farieb. Vyberte si zo širokej ponuky vo Westwing a ozdobte si vašu spálňu vianočnými motívmi.