Hľadať

Kovový záhradný nábytok

163 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Výhody kovového záhradného nábytku

Kovový záhradný nábytok sa každoročne radí medzi najväčšie hity vybavenia terás a záhrad vďaka svojej trvácnosti a štýlovému prevedeniu. Jednoduchý a praktický dizajn sa v spojení s prírodnými neutrálnymi farbami dokonale hodí do každého priestoru. Hľadáte nejaké kovové záhradné sedenie či ďalšie doplnky? Máme pre vás skvelé tipy!

Aký kovový záhradný nábytok by ste si mali vybrať?

Výbornou voľbou je jednoznačne hliníkový záhradný nábytok. Hliník je totiž odolný voči korózii a vydrží aj v náročnejších klimatických podmienkach. K tomu je ľahký a dá sa s ním manipulovať bez väčšej námahy. Pre ešte lepšiu odolnosť je kovový záhradný nábytok ošetrený práškovým náterom.

Druhy kovového záhradného nábytku

Záhradný nábytok kovový sa ponúka hneď v niekoľkých variáciách. Môžete si vybrať, či bude slúžiť predovšetkým na oddych alebo aj na spoločné posedenia pri jedle a občerstvení. U nás vo Westwing nájdete:

 • sedacie súpravy a zostavy oddychového nábytku,

 • kovové stoličky s opierkami alebo bez, niektoré aj s možnosťou stohovania,

 • záhradné stoly a stolíky hranatého či okrúhleho tvaru,

 • ako aj záhradné kreslá, ležadlá a divány s pevnou alebo skladacou konštrukciou.

 • Pevný alebo skladací nábytok do záhrady?

  Rozhodujúcim faktorom pri tomto výbere je predovšetkým priestor, ktorý máte v exteriéri k dispozícii. Nezabudnite pritom taktiež zohľadniť vaše možnosti uskladnenia. Aj keď je kovový záhradný nábytok či záhradná sedacia súprava vyrobená z materiálov odolných voči vonkajším vplyvom, odporúčame ich na zimu uskladniť v suchom interiéri.

  Vyberte si kovový záhradný nábytok vo Westwing

  Spravte vašu terasu či altánok v záhrade skutočne originálnym a vyberte si kovový záhradný nábytok z našej pestrej ponuky. V kombinácii s drevenými prvkami bude pôsobiť ešte prírodnejšie, ale nádherne vynikne aj v tradičnom bielom, sivom alebo čiernom prevedení. Budete ho môcť štýlovo ozdobiť rôznymi textíliami, doplnkami, riadom či dekoráciami.

  Mať možnosť tráviť čas plný oddychu na čerstvom vzduchu je na nezaplatenie! Či už osamote, s rodinou alebo priateľmi, dodajte týmto chvíľam ešte viac pohodlia pomocou štýlového vybavenia. Kovový záhradný nábytok vo Westwing sa o to dokonale postará.