Hľadať

Záhradné stoličky

Zoradiť
57 Výrobkov
Zoradiť

Záhradné stoličky: užite si pohodlie a chvíle strávené na vašej záhrade

Záhrada je miestom, ktoré sa dá využívať na desiatky spôsobov. Skvelé je na sadenie rastlín, pestovanie kvetov, grilovanie chutných jedál či oddych. Ak si chcete toto všetko, a omnoho viac, užívať aj vy, budete potrebovať kvalitné a komfortné sedenie. Tou najlepšou možnosťou sú štýlové záhradné stoličky vhodné do záhradného domčeka či altánku. Na našej stránke Westwing ich nájdete v mnohých prevedeniach, vďaka čomu k nim skombinujete všetok nábytok a doplnky.

Stoličky do záhrady či na terasu poskytujú praktické miesto na sedenie. Kedykoľvek budete potrebovať, môžete ich nadvihnúť a premiestniť inam. Využiť sa dajú pri malom konferenčnom stolíku i klasickom veľkom záhradnom stole. Niektoré sú masívnejšie so šikovnými operadlami na ruky, iné sú jednoduchšie a poskytujú oporu len na chrbát. Vyberte si jednu zo stoličiek ešte dnes.

Stoličky na terasu či balkón: s nami si určite vyberiete!

Záhradné stoličky nájdete na Westwing v širokom a pestrom zastúpení. Rôzne farby, materiály a funkčné vlastnosti vás presvedčia o tom, že si určite, aspoň jeden kúsok, vyberiete.

Najpohodlnejšou možnosťou sú stoličky s opierkou na chrbát aj ruky. Počas oddychu sa môžete oprieť na jednu alebo druhú stranu. Ruky si nájdu svoje miesto a nebudete ich mať len tak, pozdĺž tela. Na druhej strane, nezabúdajte na to, že tieto modely sú masívnejšie a pri stole im musíte nájsť viac miesta.

Stoličky bez opierok na ruky sú najlepšie pri konzumovaní pokrmov za klasickým, jedálenským stolom. Výhodou tohto typu je najmä to, že nezaberajú toľko miesta, vďaka čomu sú vhodné do menších záhrad a altánkov. Plus, po stranách vám nič nezavadzia a neobmedzuje vás v pohybe.

V prípade, že by ste hľadali praktické, pohodlné a pekné sedenie vhodné na prenášanie aj na dlhšie vzdialenosti, najlepšou alternatívou sú skladacie stoličky. Hneď na prvý pohľad vás zaujmú pekným dizajnom, nechýbajú im opierky na ruky a chrbát. Vziať si ich môžete kamkoľvek idete, dokonca aj do kempu alebo na pláž.

Okrem Westwing kolekcie, nájdete na našej stránke aj množstvo renomovaných a známych značiek, ktoré sú zárukou tej najvyššej kvality. K obľúbeným modelom stoličiek sa radia:

 • Costa - polyratanové stoličky s opierkami z Westwing Collection objavíte hneď v niektorých farbách. Sú pohodlné, trendy a ľahké. Jednoducho sa presúvajú z miesta na miesto a využiť sa dajú nielen na oddych, ale aj na konzumáciu jedál za jedálenským stolom. Ak chcete, aby vyzerali čo najštýlovejšie, doplňte ich pekným vonkajším vankúšom.
 • Panama - druhým, veľmi obľúbeným typom, je skladacia záhradná stolička Panama. Tú využijete v záhrade, na terase či dokonca pri vode. Vďaka možnosti zloženia ju ľahko vložíte do kufra auta.
 • Yanet - ak hľadáte stoličku s kompaktnými rozmermi, mäkkým sedením a pohodlnými opierkami na ruky, práve ste ju našli. Záhradné stoličky Yanet sa nachádzajú vo viacerých farebných prevedeniach. Sú praktické a využiť ich môžete na desiatky spôsobov.

 • 3 tipy ako si vybrať vhodnú záhradnú stoličku

  Túžite po tej najlepšej záhradnej stoličke, no neviete, ako si ju vybrať? Pomôžte si našimi praktickými tipmi a celý proces si zjednodušte:

 • 1. Pohodlie na prvom mieste
 • Záhradná stolička vám má poskytnúť miesto na oddych a nabratie novej energie. Práve preto musí byť najmä pohodlná. Ak sú pre vás dôležité opierky, zamerajte sa pri výbere na ne. V prípade, že hľadáte niečo mäkké, obráťte sa a modely s mäkkým sedením alebo si k nim dokúpte pohodlné podsedáky na stoličky

 • 2. Správny materiál odolný voči vonkajším podmienkam
 • Westwing má v ponuke vysokokvalitné stoličky vhodné aj do vonkajších podmienok. K veľmi obľúbeným sa radia drevené stoličky a kovové záhradné stoličky. Netreba však zabúdať ani na stoličky z umelého ratanu, ktoré sú v dnešnej dobe stále populárnejšie. Iným variantom sú záhradné plastové stoličky hrajúce mnohými farbami a zaujímavými tvarmi.

 • 3. Veľkosť záhrady, terasy či altánku
 • Záhradnú stoličku budete mať s veľkou pravdepodobnosťou v záhradnom altánku alebo domčeku. Mali by ste preto pri výbere rešpektovať ich rozmery. Malý altánok si poradí s kompaktnými skladacími stoličkami. Do veľkého pokojne zvoľte masívnejšie kúsky s opierkami na ruky.

  Zjednodušte si nakupovanie na stránke Westwing spolu so všetkými výhodami online nakupovania. Premeňte svoju záhradu na to najpohodlnejšie miesto pomocou záhradných stoličiek z Westwing a oddýchnite si v objatí prírody.