Hľadať

Záhradné lehátka

Zoradiť
46 Výrobkov
Zoradiť

Záhradné lehátka a ležadlá: užite si teplé slnečné lúče

K bazéne, altánku, záhradnému domčeku či len tak do záhrady. Záhradné lehátka sú skvelým kúskom, ktorý sa hodí takmer všade, poskytuje pohodlné miesto na oddych a veľmi pekne dopĺňa celú záhradu. Obľúbia si ho nielen dospelí, ale aj deti, ktoré na ňom strávia dlhé hodiny. Zoberte si so sebou von knihu alebo dobrú hudbu, ľahnite si a naberte energiu na všetko, čo vás čaká.

Nájsť to pravé záhradné ležadlo môže byť náročné. Ponuka od Westwing vám však celý proces zjednoduchší. Vo Westwing nájdete kvalitné kúsky od renomovaných značiek v štýlovom dizajne a v rôznych farbách a materiáloch. Jednoduchšie typy sa hodia do menších záhrad, pretože nezaberú toľko miesta. Záhradné lehátka skladacie s možnosťou môžete využiť ak máte veľkú záhradu či terasu.

Doplňte svoju záhradu či terasu s krásne ladiacim slnečníkom alebo inými záhradnými doplnkami a dekoráciami.

Pripravte sa na leto s lehátkami od Westwing

Príjemné teplé počasie láka von úplne každého. Využite predĺžené dni a teplé večery aj vy a strávte ich s blízkymi vo vašej záhrade. Na to, aby ste si mohli užívať posedenie či grilovanie budete potrebovať miesto na sedenie. Okrem klasických záhradných stoličiek by ste mali siahnuť po pohodlných ležadlách.

K najobľúbenejším materiálom sa radí drevo charakteristické pekným vzhľadom a vysokou odolnosťou. Jednoducho sa kombinuje so záhradnými doplnkami, hojdacími sieťami či iným nábytkom. Obľúbené sú aj kovové lehátka, ktoré odolávajú rôznym vonkajším podmienkam. Kov je taktiež minimalistický, nezaberie veľa miesta a hodí sa aj do menších záhrad.

Pri nakupovaní na stránke Westwing si môžete vybrať z klasického, prírodného vzhľadu a niekoľkých farebných variantov. Do záhrady sa hodí najmä biela, šedá a béžová, prípadne čierna.

Jednotlivé typy záhradných lehátok

Pri nákupe záhradných lehátok sa môžete stretnúť s dvomi základnými typmi:

  • Záhradné lehátka skladacie - sú praktické, pretože sa môžu upraviť presne podľa vašich preferencií. Na takýchto ležadlách môžete ležať, ale aj sedieť.
  • Pevné lehátka - síce sa nedajú prispôsobiť podľa potreby, no sú formované tak, aby vám poskytli čo najvyšší komfort. Vo väčšine prípadov sa dajú sklopiť a vložiť napríklad do auta.
  • Divány alebo denné postele -sú charakteristické tým, že nemajú operadlo, no sú pohodlné na sedenie alebo ležanie. Veľkou výhodou je to, že štýlovo doplnia vašu záhradu.
  • Vytvorte si zo svojej záhrady miesto pre oddych pomocou záhradných lehátok od Westwing a užívajte si mnohé výhody online nakupovania ešte dnes.