Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Okrúhle zrkadlá

50 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Okrúhle zrkadlá: nájdite si to právé okrúhle zrkadlo pre váš domov

Okrúhle zrkadlo je klasikou medzi všetkými tvarmi a prevedeniami. Vyzerá dobre a zaujímavo, má jednoduchý vzhľad a je univerzálne. Hodí sa do akejkoľvek miestnosti a viete ho skombinovať aj s inými zrkadlami. Je skôr praktické, pretože poskytuje odraz na to, aby ste v ňom videli svoju tvár, maximálne kúsok z hrudníka. Môžete sa pri ňom nalíčiť, upraviť a vyraziť do nového dňa.

Najčastejšie sa nachádza v kúpeľni, no svoje miesto si nájde aj v spálni, predsieni či dokonca v obývačke a kuchyni. Okrúhle zrkadlo do kúpeľne by malo byť dostatočne veľké, aby ste sa v ňom videli. Nebojte sa siahnuť po masívnych kúskoch, táto miestnosť to rozhodne znesie. V predsieni zaveste okrúhle zrkadlo nad komodu alebo konzolový stolík. Do spálne či obývačky vám postačí menšie, no výraznejšie prevedenie. V tomto prípade pôjde skôr o doplnok ako praktický predmet. Pridaj k nemu aj ďalšie dekorácie na stenu a vytvorte si zaujímavú stenu, ktorá pritiahne pozornosť.

Na Westwing nájdete širokú ponuku rôznych modelov, ktoré sa od seba odlišujú veľkosťou, farbou, rámom či materiálom. Niektoré majú dokonca aj pekný detail na vrchnej časti, za ktorý ohrúhle zrkadlo môžete zavesiť. Guľaté zrkadlo s tenším a nevýrazným rámom je určené do minimalisticky zariadených domácností. Nepriťahuje veľa pozornosti, no pritom si spraví svoju prácu. Na druhej strane, kruhové zrkadlo s krásnym a masívnym rámom má podobnú funkciu ako obraz. Je hlavne výraznou dekoráciou, ktorej praktické funkcie sú až na druhom mieste. A síce je tvar dôležitý, nezamerajte sa len naň. Sledujte tiež farbu a materiál. Z farieb sú posledné roky obľúbené hlavne metalické odtiene ako zlatá a strieborná.

Ponuka Westwing tu však rozhodne nekončí. Zaobstarať si môžete aj čiernu, béžovú, sivú, zelenú či iné výrazné prevedenia. Podobne je na tom materiál, kde dominuje chladný kov a teplé drevo. Následne je to mramor, sklo, umelá hmota či kameň. Zaobstarajte si štýlové a praktické okrúhle zrkadlo a doplňte svoj príbytok tou pravou dekoráciou.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969