Hľadať

Nástenné zrkadlá

Zoradiť
115 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Nástenné zrkadlá: nájdite si svoje nové zrkadlo na stenu

Zrkadlá na stenu sú dôležitým kúskom každej jednej domácnosti nehľadiac na jej veľkosť alebo štýl zariadenia. Ich výhodou je to, že nikde nezavadzajú a nezaberajú voľné miesto. Väčšina je minimalistická, takže po zavesení nijakým spôsobom nezasahuje do priestoru. Nebráni vám v prechádzaní alebo otváraní skriniek a prináša so sebou množstvo praktických funkcií. Veľké prevedenia dokážu opticky zväčšovať miestnosti a otvárať ich. Spravidla ich aj mierne presvetľujú, pretože odrážajú svetlo. Vďaka tomu sú ako stvorené do predsiení, kde je takmer neustále tma, alebo do tmavo zariadených izieb.

Nástenné zrkadlá v sebe kombinujú štýlový a nadčasový vzhľad spolu s funkciami, ktoré ocení úplne každý. Viaceré prevedenia, veľkosti, materiály a farby dávajú istotu, že sa dajú kombinovať s akoukoľvek dekoráciou, nábytkom alebo iným zariadením. Netreba tiež zabúdať, že ide o kúsok vhodný do celej domácnosti. Pokojne ho umiestnite do predsiene, kde bude hlavne praktickým prvkom, do obývačky, kde pritiahne pozornosť alebo do spálne, kde prinesie zopár centimetrov navyše.

Zrkadlo na stenu je základom a nemalo by vám vo vašom byte alebo dome chýbať. Ak hľadáte moderný a trendy kúsok ste na správnom mieste. Ponuka Westwing je široká a splní očakávania všetkých, nehľadiac na ich predstavy.

Zrkadlá na stenu v rozmanitých prevedeniach

Vo Westwing nájdete rôzne druhy nástenných zrkadiel. Pri výbere by ste sa mali orientovať na niekoľko dôležitých parametrov, ktoré vám zaručia, že si zvolíte ten pravý model pre váš interiér:

Vyberte si zrkadlo na stenu podľa farby

Od farby sa odvíja, či sa bude nástenné zrkadlo do miestnosti hodiť, alebo biť s ostatným nábytkom a dekoráciami. Keď nechcete riskovať a túžite po klasike, zvoľte čiernu alebo bielu. Ide o univerzálne a nadčasové odtiene, ktoré budú vyzerať dobre aj po dlhých rokoch. Najlepšie sa hodia k podobným farbám, napríklad čierna s tmavohnedou a biela so sivou alebo béžovou, no prispôsobia sa aj úplne odlišným odtieňom ako červená, ružová, modrá alebo žltá.

Pre minimalistov sú tu aj zrkadlá bez rámu, prípadne s veľmi jemnými, ktoré takmer nevidno. Naopak, vyznávači glamour, vintage alebo rustikálneho štýlu, sa určite potešia zlatým zrkadlám.

Materiál zohráva tiež dôležitú úlohu

Hneď po farbe je kľúčový materiál. Ten vám napovie, ako bude celý produkt vyzerať a či sa hodí do štýlu vašej domácnosti. Nie každý je vhodný do všetkých interiérov. Napríklad, do industriálneho štýlu sa nehodí príliš drevo. Najlepší je kov. V rustikálnom je to presne naopak.

Do kategórie obľúbených materiálov sa radí kov, drevo, sklo, hliník a mramor. Vyberajte v závislosti od toho, čo preferujete, alebo čo sa vám viac hodí. Od materiálu s odvíjajú aj samotné rozmery. Drevo je charakteristické tým, že je masívne a zaberie viac miesta. Kov a sklo zas priestor šetria.

Rozmanité tvary a prevedenia zrkadiel

Nástenné zrkadlá prichádzajú v mnohých tvaroch. Hranaté a okrúhle sú klasikou a vyzerajú skvelo. Hodia sa všade. Spravidla majú univerzálne rozmery, takže ich skombinujete do menších aj väčších miestností. Okrem týchto dvoch možnosti existujú aj ďalšie, napríklad oválne či asymetrické.

Aké nástenné zrkadlo zvoliť?

Nástenné zrkadlo voľte podľa miestnosti, kam ho chcete dať:

  • Kúpeľňa – najlepšie je okrúhle alebo hranaté zrkadlo, ktoré bude visieť nad umývadlom alebo kúpeľňovou skrinkou. Malo by byť dostatočne veľké, aby ste si v ňom videli tvár a hrudník.
  • Predsieň – do predsiene sú najlepšie dlhé zrkadlá, kde si môžete vidieť úplne celú postavu. Prípadne zvoľte okrúhly model vo výške vašich očí.
  • Spálňa – ak je súčasťou spálne aj šatník, je dobré zvoliť podlhovasté nástenné zrkadlo. Budete v ňom vidieť, ako vyzerá celý váš outfit. Na toaletný stolík následne môžete položiť praktické kozmetické zrkadlo.
  • Obývačka – v obývačke si bude nástenné zrkadlo plniť hlavne dekoračnú funkciu. Zvoľte preto dekoračné zrkadlá v štýlovom vzhľade.

  • Vyberte si štýlové nástenné zrkadlo v internetovom obchode Westwing

    Ponuka vo Westwing je široká a nájdete v nej desiatky rôznych nástenných zrkadiel. Vyberte si minimalistické, glamour, industriálne či rustikálne zrkadlá. Nebojte sa ani zaujímavých farebných prevedení, tvarov a materiálov. Postarajú sa o to, aby ste svoj interiér doplnili presne podľa svojich predstáv a vytvorili v ňom príjemnú atmosféru.

    Pri nákupe si užívajte výhody, ktoré vám Westwing poskytuje, akými sú vysoká kvalita a dizajnérske kúsky. Ponorte sa do sveta nástenných zrkadiel spolu s Westwing a doplňte svoju domácnosť o štýlový a praktický kúsok v nadčasovom vzhľade.