Hľadať

Veľké zrkadlá

Zoradiť
25 Výrobkov
Zoradiť

Nájdite si nové veľké zrkadlo do vašej predsiene či šatníka

Veľké zrkadlo je krásnym a praktickým doplnkom každej jednej miestnosti. Jeho trendy vzhľad vie skvelo zapadnúť do akéhokoľvek štýlu bývania a praktické funkcie z neho robia nenahraditeľnú dekoráciu v kúpeľni, spálni či predsieni. Vďaka väčším rozmerom dokáže opticky zväčšiť priestor, a preto je ako stvorený nielen do väčších, ale aj do menších domov a bytov. Stačí ho len správne umiestniť a využiť z neho maximum.

Pri nákupe na Westwing sa stretnete s viacerými prevedeniami. Samostatne stojace zrkadlo s pekným stojanom v rovnakej farbe a materiáli ako rám, má výhodu v tom, že si nevyžaduje žiadnu inštaláciu do steny. Stačí ich len postaviť tam, kam chcete. A ak by ste niekedy potrebovali, pokojne ich preneste niekam inam. Okrem samostatne stojaceho zrkadla, si môžete vybrať aj veľké zrkadlo na stenu, či zrkadlo na opretie.

Z farieb je najobľúbenejšia klasická čierna vhodná na kombinovanie s čímkoľvek. Rovnako je na tom aj univerzálna biela. Pre milovníkov zaujímavých a výrazných kúskov sú tu metalické odtiene vo forme zlatej a striebornej. Široké zastúpenie na Westwing má takisto materiál. Na prvých miestach v obľúbenosti sa drží odolný a minimalistický kov známy svojou nadčasovosťou. Aj po rokoch vyzerá rovnako. Ďalej si vyberáte z masívnejšieho a mohutnejšieho dreva, jednoduchšieho hliníka a odolnej umelej hmoty v rôznych farbách.

Pri nákupe sledujte ešte jeden parameter, a to tvar. Hranaté zrkadlá vyzerajú skvelo, no nie každý má ich ostrý vzhľad rád. Preto existujú aj ďalšie možnosti, ako ovál alebo obdĺžnik s oblými hranami. Veľké zrkadlo je dôležitou súčasťou každej domácnosti a nemalo by chýbať ani vám. V spálni alebo v kúpeľni si vďaka nemu vyberiete správny outfit, prípadne sa pomocou neho nalíčite. V predsieni, tesne pred odchodom, si ešte skontrolujete, či môžete vyraziť. A v čase, kedy zrkadlo nebudete využívať, bude predstavovať krásny doplnok.

Na Westwing okrem veľkých stojacích zrkadiel, nájdete aj iné zrkadlá v rôznych tvaroch a prevedeniach. Vyberte si už dnes a obohaťte svoj domov štýlovým a praktickým zrkadlom.