Hľadať

Bytový textil

Zoradiť
1746 Výrobkov
Zoradiť

Štýlový bytový textil

Bytový textil vyčarí útulnosť v interiéri a nadobudne pocit pohodlia a harmónie. Či je to už posteľná bielizeň, vankúše, deky či záclony – v internetovom obchode Westwing nájdete všetko pre váš domov.

Vyberte si krásne textílie vo Westwing

Nakupujte svoje nové obľúbené textílie online na Westwing. Z čoho si môžete vybrať, aby ste s nimi vytvorili atraktívny interiér?

  • Vankúše - Dekoračné vankúše sú skvelým doplnkom do každej miestnosti – nielenže skvele vyzerajú, ale sú aj veľmi pohodlné! Vďaka širokej ponuke vo Westwing ich ľahko zladíte s ostatnými doplnkami či nábytkom vo vašom interiéri. Obľúbené sú boho vankúše a minimalistické zamatové vankúše, ktoré sú univerzálne a budú pasovať vo všetkých moderných interiéroch. Potrebujete štýlovú obliečku na vankúš? Vyberte si z desiatok vzorov rôznych farieb a materiálov.
  • Textil do spálne - Krásne posteľné obliečky sú neoddeliteľným prvkom každej spálne. Vyberte si zo širokej ponuky súprav, obliečok na vankúše, či prehozov na posteľ, ktoré vám umožnia úplne zmeniť spálňu. Či už zamatové alebo bavlnené, textil do spálne dodá vášmu zariadeniu v spálni šmrnc. V internetovom obchode Westwing si môžete zakúpiť aj výplne do vankúšov, napínacie plachty a periny.
  • Kúpeľňový textil - Moderné textílie v kúpeľni sú zárukou relaxu po náročnom dni. V internetovom obchode Westwing nájdete súpravy kvalitných uterákov, ktoré vás po kúpeli príjemne zabalia. Kúpeľňový koberček prinesie pohodlie pri vystupovaní zo sprchy alebo vane. Rôzne vzory, materiály a farby vám umožnia zladiť kúpeľňový textil k vášmu zariadeniu kúpeľne – to všetko pri zachovaní najvyššej kvality.
  • Deky a plédy - Pohodlné a mäkké deky sú základom pre večerný odpočinok pred televízorom – najmä počas jesene a v zime, keď je vonku chladno. Deky prinesú pohodlie a celý interiér zútulnia! Vyberte si z množstva materiálov dostupných vo Westwing a nájdite svoje nové deky a plédy online. Naše obľúbené sú prikrývky vyrobené z mäkkého kašmíru, úpletu alebo alpaky. Každý si u nás nájde tu perfektnú deku!
  • Objavte krásny bytový textil v internetovom obchode Westwing. Zakúpte si produkty najvyššej kvality do vašej domácnosti. Vytvorte si štýlové pohodlie! Kúpte si svoj obľúbený produkt, vďaka ktorému zmeníte štýl vášho domova.