Hľadať

Detské lampy

Zoradiť
30 Výrobkov
Zoradiť

Detské lampy: osvetlite priestor v detskej izbe

Detské lampy spĺňajú rôzne úlohy v detskej izbe. Svietidlá do detskej izby môžu byť závesné, stropné ale aj ako detské stolové lampy. Na internetovej stránke Westwing nájdete veľa skvelých dizajnových kúskov, ktoré určite urobia detskú izbu útulnejšou. Vyberte si u nás nové lampy do detskej izby!

Ktoré sú vhodné lampy do detskej izby?

Vhodné lampy do detskej izby by mali byť bezpečné, funkčné a zaujímavé pre deti. Tu je niekoľko možností:

  • Detské nočné lampy s jemným osvetlením: Tieto lampy sú skvelou voľbou pre malé deti, ktoré sa boja tmy. Majú mäkké svetlo, ktoré pomáha vytvárať upokojujúcu atmosféru v izbe.
  • Detské lampy so zvieracími motívmi: Tie sú vhodné nielen pre malé deti, ale aj do izby pre bábätko. Môžu byť vo forme rôznych zvierat, ako sú napríklad mačky, psy alebo medvede. Sú to často LED svietidlá, ktoré majú vysokú účinnosť a dlhú životnosť.
  • Lampy so špeciálnymi efektami:Niektoré lampy môžu mať rôzne efekty, ako napríklad projekciu hviezd na strop alebo stenu. Tieto lampy sú obľúbené u detí, ktoré majú radi významné vizuálne prvky vo svojej izbe.
  • Svetelná LED reťaz: Svetelné LED reťaze môžu byť skvelou voľbou pre detskú izbu, pretože sú energeticky úsporné, majú nízku spotrebu energie a majú dlhú životnosť.LED reťaz môžete zavesiť nad detskou posteľou, na stenu vedľa postele alebo ju položiť na poličku.
  • Zaistite bezpečnosť a rozjasnite izbu svojho dieťaťa s našimi farebnými a hravými lampami, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyvolali detskú fantáziu a vytvorili útulnú atmosféru.Pozrite sa na našu ponuku vo Westwing a vyberte si krásnu detskú lampu už teraz!