Hľadať

Detský nábytok

Zoradiť
189 Výrobkov
Zoradiť

Detský nábytok: štýlová ponuka aj pre tých najmenších

Svet, ako sa naň dívajú deti sa veľmi líši od toho, ako ho vidíme my dospelí. Kým rodičia túžia po väčšej spálni a šatníku, deti sa cítia bezpečnejšie v menších izbách prispôsobených ich vzrastu a veku. S rovnakou precíznosťou myslíme aj na našich najmenších a pripravili sme pre nich nábytok do detskej izby v štýlovej ponuke. Detský nábytok pre tú najkrajšiu izbičku snov zahrňajú detské postieľky, stoličky, stoly, ale aj kreslá pre deti a úložné riešenia.

Nábytok do detskej izby v online ponuke na Westwing

Aký detský nábytok môžete na Westwing nájsť? Veľmi obľúbeným kúskom je kreslo pre deti, ku ktorému môžete vybrať aj detskú taburetku. Pretože deti nás neustále napodobňujú a chcú sa nám vo všetkom podobať, vlastné detské kreslo im dá pocit, že sú dôležité. Vaše deti si určite zamilujú aj naše rôznorodé sedacie vaky z organickej bavlny. Vďaka neustále sa meniacemu tvaru vak na sedenie prispieva k rozvoju motoriky a podnecuje aktivitu u detí. Rozvoj detskej fantázie podnietia aj taburetky v tvare zajačika k dispozícií v početných farebných prevedeniach. Vďaka hladkým líniám a nezávadným materiálom je náš detský nábytok úplne bezpečný.

Zariaďovanie detskej izby sa často spája s nadšeným očakávaním nového prírastku do rodiny. Celý proces však netreba podceňovať. Správne vybavená izbička pre vašu ratolesť musí obsahovať nielen praktické skrinky a komody, ale takisto hračky, pekné dekorácie a v neposlednom rade aj detskú posteľ. Pri jej výbere sa zamerajte na niekoľko hlavných parametrov, ktoré zaistia stabilitu, štýlový dizajn aj pohodlie.

Aby ste detskú izbu opticky rozdelili na viac účelových zón, použite zaujímavé a mäkkučké detské koberce. Okrem zariadenia do detskej izby môžete na Westwing nájsť aj ostatné príslušenstvo pre deti. Dekorácie do detskej izby v podobe hračiek, girlánd, farebných obrázkov či tapiet vyčarujú skutočne magickú atmosféru ako z rozprávky. Náš sortiment od textilu do postieľky až po detský nábytok spĺňa tie najprísnejšie testy a požiadavky na bezpečnosť a kvalitu.

Detské postele a postieľky pre čarovný detský raj

Detská izba musí v sebe kombinovať hravosť, praktickosť a detskú radosť. Základom detských izieb sú postele pre deti v minimalistickom vzhľade doplnené o dekorácie a hračky. Do tejto kategórie sa však neradia len postele pre bábätká charakteristické vyššou bezpečnostnou ohradou. Patria sem aj pekné kúsky určené pre predškolákov alebo staršie deti. Tie sú spravidla jednolôžkové a majú pekne tvarované čelo, ktoré ladí s rámom. V ponuke Westwing objavíte rôzne typy postelí pre menšie aj väčšie deti.

Postieľky pre deti – určené hlavne pre bábätká, ktoré je nutné chrániť pred pádom. Postieľky majú bezpečnostnú ohradu, aby sa vašej ratolesti nič nestalo.

Detské postele – keď dieťa vyrastie, potrebuje väčšiu posteľ podobnú tej klasickej. Zvoľte mu jednolôžkový model so zaujímavým čelom alebo rámom.

Detskú postieľku môžete dekorovať plyšákmi či použiť detské vankúše v tvare zvieratiek. Pri výbere detskej postieľky nezabudnite zvoliť aj vhodný textil do postieľky. Starším ratolestiam sa budú páčiť detské obliečky s motívmi ich obľúbených rozprávok. Pre menšie bábätká zvoľte hniezdo do postieľky, ktoré poskytne bábätku pohodlie kdekoľvek sa nachádzate.

Vyberte si zo širokej ponuky detského nábytku na Westwing

Nakupovanie detských potrieb, nábytku a postele do detskej izby je oveľa jednoduchšie ako sa zdá. Stačí sa obrátiť na odborníka, akým je napríklad Westwing, a vybrať si všetko na jednom mieste. Kúpte si nábytok do detskej izby online na Westwing už dnes a urobte radosť sebe i svojim ratolestiam.