Hľadať

Dekorácie do detskej izby

Zoradiť
37 Výrobkov
Zoradiť

Doplnky a dekorácie do detskej izby pre chlapcov i dievčatá

Kto by nechcel pre svoje deti pripraviť tú najkrajšiu izbičku snov? A čo viac, vybrať do nej dekorácie, ktoré dieťatku pomôžu bezpečnou a zábavnou formou spoznať svet? S ponukou dekorácií a doplnkov do detskej izby Westwing to bude doslova hračkou! Všetky naše produkty sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov a prispôsobené detským rúčkam.

Hračky v detskej izbe plnia nielen vzdelávaciu, ale aj dekoratívnu funkciu. Pre detičky sú najvhodnejšie prírodné farby a presne tie uvidíte v našej ponuke. Nájdete u nás hračky určené pre novorodencov, bábätká i staršie detičky. Novému dieťatku môžete do postieľky umiestniť napríklad hračky z organickej bavlny. Pre bábätka od dvoch mesiacov máme v ponuke rôzne hrkálky a pre budúcich rodičov aj darčekové sety. Pre väčšie dievčatká a chlapcov u nás nájdete hračkárske napodobeniny reálnych predmetov, v súlade s metódou Montessori. Svoje ratolesti môžete prekvapiť detským náradím, kuchynkou, alebo zubárskymi nástrojmi, ktoré im uľahčia návštevu zubára v predškolskom veku.

Bábätká od jedného roka už takmer nič nezastaví v tom spoznávať svet okolo. Hojdacie zvieratká ich nielen zabavia, ale im pomôžu rozvíjať motorické schopnosti a zlepšiť rovnováhu. Podľa metódy Montessori by sa mal v detskej izbe udržiavať poriadok a deti by sa mali na odkladaní hračiek podieľať. Vyberte pre nich niektoré z našich krásnych odkladacích debničiek a košov pre jednoduché uskladňovanie hračiek, ku ktorým budú mať ľahký prístup.

Nezabudnite ani na steny. Dekoračné girlandy a detské metre opticky znížia strop a veľkostne prispôsobia miestnosť deťom. U detí vzbudia záujem aj detské kolotoče, ktoré šikovne umiestnite nad postieľku. Detské nálepky a plagáty na stenu taktiež prinesú do detskej izby farbu, vďaka čomu si ušetríte námahu s maľovaním izby. Populárne sú aj detské stany, ktoré podnietia detskú fantáziu a poskytnú deťom útočisko, keď je pre nich svet dospelých priveľa. Ako posledné odporúča vzdelávací systém Montessori umiestniť do izby pre deti aj zrkadlo. Uistite sa však, že je počas detských hier v bezpečí.

Vytvorte útulnú atmosféru v detkej izbičke pomocou rozmanitých dekorácií a doplnkov z ponuky Westwing.