Hľadať

Hračky pre deti

Zoradiť
200 Výrobkov
Zoradiť

Hračky pre bábätká a deti: krásne darčeky k narodeniu i na iné príležitosti

Hračky neodmysliteľne patria k deťom už od prvého dňa ich narodenia. Hračky pre deti a hra samotná detičky nielen zabaví, ale aj rozvíja ich motorické a poznávacie schopnosti. Vďaka hračkám dieťatko spoznáva svet a učí sa sociálnej interakcii. Vhodné hračky podľa veku dieťaťa taktiež pomáhajú rozvíjať jeho mozog a schopnosť rozprávať. Aj vy hľadáte hračku ako dar pre novorodenca, alebo pre väčšie dieťa k narodeninám? Na stránkach Westwing nájdete hračky pre najmenších vhodné pre bábätko aj pre niekoľkomesačné dieťa.

Detské hračky pre rôzne vekové skupiny

Okrem kvality a zdravotnej nezávadnosti pri kúpe detských hračiek treba prihliadať aj na vek dieťatka, pre ktoré hračku vyberáte. Malé deti vo svojom vývoji napredujú míľovými krokmi. Hračky vhodné pre novorodenca bývajú už menej zaujímavé pre ročné dieťa a tak ďalej. Aké hračky sú vhodné pre detičky podľa veku?

 • Bábätká vo veku 0 – 2 mesiace sú len na začiatku učenia sa a spoznávania svojho okolia. Vhodné hračky v tomto veku sú mäkké plyšové hračky, za ktorými novorodenec otáča hlávku, čím sa ju cvičí zdvíhať samostatne. Kolotoč nad postieľkou je taktiež podnetným predmetom pre novorodenca a precvičuje jeho schopnosť očami sledovať pohybujúce sa predmety.
 • Bábätká vo veku 2 – 4 mesiace sa začínajú usmievať počas interakcie s vami a napodobovať vaše výrazy tváre. Vhodný darček pre nich sú hrkálky, ktoré pomáhajú rozvíjať koordináciu očí a rúčok.
 • Bábätká vo veku 4 – 6 mesiacov sa začínajú zaujímať o svoj obraz v zrkadle a reagovať na svoje meno. Aby ste podporili ich schopnosť samostatne sedieť vyberte pre nich leporelo a farebne zaujímavé mäkké aj tvrdšie hračky. Kocky a loptičky pre ich rozvoj sú v tomto veku ako stvorené.
 • Bábätká od 12 – 18 mesiacov začínajú samostatne chodiť a sú schopné kopať do lopty a taktiež hádzať loptičky a hračky. Vhodnými hračkami pre nich sú hračky vydávajúce zvuk, skladačky, autíčka, hry na precvičenie pamäte a detské kuchynky a náradie. Hojdacie zvieratká sú taktiež vhodné hračky pre detičky od jedného roka života.
 • Bábätká od 18 – 24 mesiacov už takmer nič nezastaví v spoznávaní sveta okolo seba. Vhodné hračky, ktoré zabavia detičky v tomto veku sú tabuľky na kreslenie, stavebnice, skladačky a hračky, ktoré imitujú činnosti dospelých.
 • Výber originálnych hračiek pre dievčatá aj chlapcov online na Westwing

  V ponuke Westwing nájdete hračky pre najmenších aj dômyselné dary pre budúcich rodičov. Pri kúpe darčekov a vybavenia pre detičky je vždy najdôležitejšia ich zdravotná nezávadnosť a kvalita. Preto nakupujte len od overených predajcov akými je aj Westwing. Naše hračky sú vyrobené z netoxických materiálov, napríklad z dreva či organickej bavlny. Tak zaručíte, že deti budú nielen šťastné ale v prvom rade v bezpečí.

  Aké darčeky vybrať pre budúcich rodičov? Okrem mäkkých hračiek pre bábätko môžete zvoliť aj ozdobnú girlandu, detskú deku alebo pamätnú knihu. Pamätná kniha bude slúžiť ako spomienkový album nielen pre rodičov, ale aj ako milá spomienka pre dieťatko, keď vyrastie. Ak ešte stále váhate, vyberte jednu z našich darčekových súprav z organickej bavlny.

  Využite všetky výhody nakupovania na Westwing vrátane rýchlej dopravy. Z našej ponuky poľahky vyberiete hračky pre dievčatá aj chlapcov. Pre novorodeniatka máme závesné dekorácie a mäkučké bavlnené hračky. Nájdete u nás taktiež detské lampy na stenu pre vytvorenie dokonalej atmosféry na spanie pre deti. Ozdobiť ich izbu môžete aj jedným z našich nástenných metrov, girlánd alebo zábavných drevených dekorácií.

  Naše hračky sú vyrobené z prírodných materiálov. Pre väčšie detičky sme pre vás vybrali drevené puzzle a zábavné hry na precvičenie pamäte. Detičky zabavíte aj vláčikmi a ťahacími zvieratkami. Vyberte si rovnako aj z našej ponuky odkladacích debničiek a košov na hračky pre jednoduché uskladnenie. A nezabudnite ani na bavlnený stan alebo teepee, ktorým vytvoríte miesto, kde sa vaše dieťa bude cítiť bezpečne a v pokoji sa hrať.

  Na stránkach Westwing okrem hračiek a doplnkov pre najmenších nájdete aj rozmanitú ponuku zariadenia a dekorácií pre celú domácnosť. Využite preto všetky výhody nakupovania online a spravte zo svojho bytu alebo domu ešte krajší domov.