trendy
trendy

Trendy

Rovnako ako vo svete módy, aj vo svete interiérového dizajnu sa každý rok objavujú nové trendy. Odrážajú spoločenské aktivity, naše potreby a životný štýl. Aký nábytok, farby a materiály budú tento rok v našich domácnostiach? Aké štýly budú dominovať? Našim cieľom je  poskytnúť Vám čo najviac informácií na tieto a mnohé ďalšie otázky. Stylisti vo Westwing pozorne sledujú najnovšie trendy v interiérovom dizajne, navštívia najdôležitejšie veľtrhy a priemyselné podujatia. To všetko preto, aby sme Vám mohli zhrnúť a opísať najdôležitejšie trendy v interiérovom dizajne.

Maison & Objet v Paríži, Salone del Mobile v Miláne a London Design Festival sú len niektoré z podujatí, na ktorých načerpáme inšpiráciu a objavíme, čo do interiéru prinesie budúcnosť. Prečítajte si naše články a inšpirujte sa najnovšími trendmi.

trendy

Na návšteve

Na návšteve u známych osobností: navštívte s nami mimoriadne domy a byty a spoznajte osobnosti, ktoré sa za nimi skrývajú. Objavte, akými predmetmi v rámci interiéru sa radi obklopujú a kde hľadajú inšpiráciu!