Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Interiérový dizajn

Wabi-Sabi, minimalistický štýl či mini domy, to všetoko patrí pod interiérový dizajn a štýly, ktoré vám chceme priniesť do vášho interiéru. Povieme vám, aké sú hlavné trendy nábytku v rôznych štýloch, ako si zariadiť interiér podľa najnhovších trendov v interiéri.

Ako sa zrodí trend v interiérovom dizajne?

Vo svete interiérového dizajnu sú trendy odrazom spoločnosti, v ktorej žijeme. To, čo sa deje vonku, ovplyvňuje aj spôsob, akým bývame v domácnosti, čím vznikajú nové trendy, ktoré sa postupne šíria vo veľkom.

Zdá sa, že v tak chaotickej spoločnosti, v akej súčasne žijeme, vzrástla túžba spomaliť a vrátiť sa k tomu podstatnému a tomu, na čom nám skutočne záleží. Nie je náhoda, že štýl bývania ako minimalizmus v byte a Wabi-Sabi sú v dnešnej dobe také populárne: mali by sme odstrániť nadbytočné veci a obklopiť sa len takými, ktoré majú hodnotu a užitočnosť.

 Ako zariadiť byt

Chystáte sa zmeniť štýl vo vašom interiéri alebo sa ho chystáte rekonštruovať? Ak ešte neviete, čo a kde by ste chceli mať a v akom štýle bude zariadenie v jednotlivých izbách, rradi vám ukážeme niekoľko tipov ako zariadiť byt – od materiálov, farieb, cez dekorácie až po nábytok.

Interiér domu inšpirácie

Či ste sa presťahovali do nového, alebo ste sa rozhodli váš interiér renovovať, je dôležité, aby ste vedeli, aký bytový dizajn je momentálne trendy a aký štýl bývania zvoliť. Na výber je množstvo štýlov, ako napríklad škandinávske bývanie a rôzneho dizajnu, inšpirujte sa u nás.

Dizajn kúpeľne

Na to aby ste si zariadili krásnu kúpeľnu, nemusíte si zaobstarať interiérového dizajnéra, môžete sa inšpirovať našimi článkami a pozrieť sa napríklad na náš dizajn kúpeľne. Možno vám postačia malé zmeny a vaša kúpeľňa ožije. Čo všetko by mal spĺňať trendy dizajn kúpeľne a s čím by ste mali začať? Inšpirujte sa našimi nápadmi.

Interiérový dizajn kuchyne

Zariadenie kuchyne v modernej dobe je vysoko funkčné a treba jej dať veľa pozornosti, keďže sa dnes v kuchyni trávi viac času. Preto si dobre naplánujte zariadenie kuchyne a interiérový dizajn kuchyne, u nás určite nájdete tu pravú inšpiráciu, ako si ju zariadiť moderne a zároveň funkčne.

 Ako zariadiť obývačku v byte

Obývačka je izba, ktorá je centrom celej domácnosti, kde každý rád trávi čas či už pozeraním televízie, odpočinkom alebo v spoločnosti rodiny a kamarátov. Preto by sme vám radi poskytli nápady, ako zariadiť obývačku v byte tak, aby v nej vždy vládla útulná atmosféra.

 Chodba dizajn a zariadenie predsiene

Aký môže mať chodba dizajn? Aby zariadenie predsiene malo veľký dojem na tých, ktorí do nej vstúpia, skúste sa inšpirovať rôznymi nápadmi, ako vašu chodbu urobiť zaujímavejšou. Existujú totiž rôzne doplnky a dekorácie do bytu, ktoré sa budú hodiť aj do tej vašej chodby. My sme pre vás pripravili nápady, aký dizajn do chodby si môžete osvojiť a tak isto ak máte dom alebo poschodový byt, môžete sa inšpirovať, ako si vyzdobiť interiérové schody, ktoré sú väčšinou súčasťou predsiene.

Predeľovacie steny

Ak potrebujete mať doma trochu súkromia, či je to už v spálni, obývačke alebo si chcete predeliť obývačku s kuchyňou, predeľovacie steny sú ideálnou voľbou! Sú na to ale rôzne spôsoby, pozrite si naše rady a nápady, ktoré vás určite zaujmú.

Mini domy

Bývanie a kúpa nehnuteľnosti je čoraz drahšia a veľa z nás sa snaží nájsť to najlepšie riešenie, hlavne ak ide o kúpu domu. Preto sa mini domy stali populárne, pretože poskytujú dostatok miesta na bývanie hoci sú malé, ale sú aj úspornejšie. Ak si mini dom chcete aj vy zaobstarať, pozrite si náš článok a informujte sa, na čo by ste mali prihliadať.

Home staging  

Naopak, ak chcete vašu nehnuteľnosť predať alebo prenajať a chcete urobiť ten najlepší dojem pre záujemca, odporúčame vám vyskúšať takzvanú službu home staging, kde profesionáli pripravia vašu domácnosť na predaj alebo prenájoma poradia vám, ako zariadiť byt alebo dom štýlovo a atraktívne.