Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Koberce

508 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Koberce: nájdite si ten správny koberec pre váš domov

Koberce sú jedným z najrýchlejších a najefektívnejších spôsobov, ako oživiť váš interiér. Zdá sa vám vaša obývačka nedokončená a vaša spálňa fádna? Možno za to môžu práve ničím nepokryté dlážky. Koberce vnesú do izieb štýl, pohodlie a charakter. Účinne tlmia hluk, regulujú teplo a vizuálne rozdelia aj otvorené prechodné izby.

Vstúpte s Westwing do sveta kobercov a nájdite v ňom svoj ďalší obľúbený kúsok pre váš domov!

Koberce a ich praktické použitie

Veľké koberce pokryjú podstatnú časť dlážky v izbe a na interiér pôsobia ako umelecké dielo. Rovnako ako obrazy, kusové koberce vnesú do vašej izby farby, útulnosť, štruktúru a doladia celkový charakter miestnosti. Niet preto divu, že malé koberce sa používajú aj ako ozdoba na stenu. Vďaka nim aj minimalistická obývačka zariadená v škandinávskom štýle odrazu pôsobí útulne, teplo a pohodlne.

Koberce ďalej dokážu vizuálne rozdeliť miestnosť na jednotlivé zóny. To ocenia hlavne majitelia obývačiek spojených s kuchyňou. Rozmiestnením kobercov vo vašom byte taktiež zmiernite hluk klopkania opätkov po podlahe, alebo dupot detských nôh pri hraní sa. Koberce udržia vo vašom príbytku teplo a navyše aj ochránia vašu dlážku. Na trhu dokonca existujú kúsky vhodné aj na podlahové kúrenie. Je vôbec ešte nad čím váhať pred ich zakúpením?

Praktické a štýlové koberce do každej izby

Dôležitým aspektom pri výbere kobercov je zvoliť si okrem krásneho dizajnu aj funkčnosť. My vo Westwing o tom vieme a preto vám ponúkame užitočné tipy pri voľbe vášho nového koberca.

Koberce do obývačky by mali pokryť dlážku medzi gaučom a televíziou a celú plochu pod konferenčným stolíkom. Vyberte si príjemný shaggy koberec, ktorý vydrží väčšiu záťaž nábytku. Farbou ho môžete zladiť k závesom a stenám alebo naopak, zvoliť efektný kontrastný kúsok.

Koberce a behúne do predsiene by ste mali zvoliť na základe náročnosti na ich údržbu. Pre ľahšie čistenie zvoľte variantu s nízkym vlasom, alebo bez vlasu a nezabudnite ani na protišmykovú podložku. Rohožka do predsiene sa zase postará o zablatené topánky vašich detí. Aby ju deti nezabudli pred vstupom do bytu použiť, vyberte veselú farebnú rohožku.

Koberce a behúne do kuchyne sú veľmi obľúbené v bytoch zariadených podľa feng shui. Podľa tejto filozofie bývania, behúne zaručia prúdenie dobrej energie do bytu. Zvoľte radšej variantu bez vlasu a nezabudnite ani na protišmykovú podložku.

Koberce do spálne, ktoré vytvoria pocit luxusu. A aké koberce sú vhodné k posteli? Do spálne sa hodia predovšetkým huňaté koberce s vysokým vlasom. Ten šteklivý pocit, keď na nich po prebudení stúpite bosou nohou vám spríjemní deň už od samotného rána.

Do detskej izby zvoľte detské koberce s nízkym vlasom. Do nízkeho koberca sa nebudú zachytávať kolieska autíčok na hranie a budú sa na ňom dobre stavať aj stavebnice.

Exteriérové koberce, ktorých funkčnosť a estetickosť si užite naplno vonku! Vonkajšie koberce na terasu či balkón spríjemnia vonkajšie posedenie a farebne ho oživia počas celého roka.

Nakupujte koberce online na Westwing

Naša ponuka kobercov je taká rozmanitá, aká je aj rozmanitosť našich zákazníkov! Hľadáte ručne tkaný jutový koberec pod váš jedálenský stôl? Alebo vás oslovili huňaté kožušiny k vašej posteli, či praktické rohožky do predsiene? Ste na správnom mieste!

Využite výhody nakupovania online na stránkach Westwing, pohodlne sa usaďte a vychutnajte si výber kobercov z našej bohatej ponuky. Toto všetko u nás nájdete:

 • Koberce bez vlasu, ale aj s rôznou dĺžkou vlasu a obľúbené shaggy koberce.
 • Materiál kobercov vhodný pre každý štýl a rozpočet: vlna, syntetické vlákno, kožušina, juta, viskóza a iné.
 • Ponuka kobercov je okrem štýlu a farby rozdelená aj podľa veľkosti a tvaru pre čo najľahšiu orientáciu.
 • Moderné koberce v rôznych farbách, ale aj exotické orientálne koberce a jedinečné vintage koberce.
 • Originálne ručne tkané koberce a ručne vyšívané koberce.
 • Predaj kusových kobercov zahrňujúci aj koberce do exteriéru a behúne.
 • Naše koberce sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a atraktívnym dizajnom. Váš nový koberec vám privezieme rýchlo, aby ste sa z nich mohli tešiť čo najskôr.

  Vytvorte si s Westwing váš vysnený domov a vyberte si už dnes z našej ponuky štýlových a kvalitných kobercov.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969