Hľadať

Ratanové kreslá

Ratanové kreslo pre váš interiér

Hľadáte do svojho domova vhodný kus sedacieho nábytku, ktorý je nadčasový a vydrží vám dlhé roky? Zvoľte ratanové kreslo, ktoré má svoje osobité čaro. Navyše je veľmi ekologické, keďže sa jedná o prírodný materiál. Výhodou ratanového nábytku je jeho dlhá životnosť. Pri správnej starostlivosti ratanové kreslo vydrží v perfektnom stave desaťročia, dokonca dlhšie ako kožené alebo čalúnené kreslo. Získal si ratanový nábytok i vás? Potešte sa novým všestranným kúskom z našej ponuky ratanových kresiel. Ponúkame vám ich aj v kombinácií s drevom a kovom, aby ste ich vedeli ľahko začleniť do akéhokoľvek interiéru.

Ratanové kreslá s viedenským úpletom

Naše kreslá s viedenským výpletom vyniknú osamote, alebo dve vedľa seba. Takýto intímny kútik je ako stvorený pre príjemnú konverzáciu medzi priateľmi. V našej ponuke môžete nájsť aj ďalšie retro kúsky s viedenským výpletom a pohodlným látkovým sedadlom. Vďaka kombinácií ratanu a látky sú tieto kreslá veľmi moderné a tradičné zároveň. Oživia prírodne zariadený škandinávsky interiér aj loftový byt. Pohodlné ratanové kreslo s opierkami na ruky a mäkkými vankúšmi na sedenie vám poskytne príjemné útočisko na relax alebo čítanie.

Ako kombinovať ratanové kreslo vo vašej domácnosti?

Máte u seba v dome alebo v byte nevyužitý kút alebo väčší priestor v chodbe? Vytvorte si tu dokonalú prírodnú oázu oddychu s našimi ratanovými kreslami. Môžete k ním kombinovať aj rôznorodé podnožky, buď z rovnakého materiálu alebo úplne farebne a materiálovo odlišné. Fantázii sa medze nekladú! K svojmu novému ratanovému kreslu môžete zvoliť aj praktický odkladací stolík alebo štýlovú taburetku, a máte funkčný a dokonalý kút vyhradený na oddych. V našej ponuke nájdete aj ratanové hojdacie kreslo alebo kreslo určené na zavesenie. Jemné hojdanie počas relaxácie v nich má pozitívny vplyv na vašu náladu a upokojí aj menšie deti. Naše ratanové kreslá si vás získajú svojim unikátnym dizajnom a zaujmú aj vašich hostí. Dokázali sme vám, že ratan nepatrí len do minulosti? Ktoré kreslo si získalo vaše srdce?