Hľadať

Hojdacie kreslá

11 Výrobkov

Hojdacie kreslá: doprajte si dokonalý relax

Jemné kolísanie hojdacieho kresla má celú radu blahodarných účinkov na naše telo a prispieva aj k duševnej pohode. Húpacie kreslo by preto malo byť súčasťou každého spokojného domova. S ponukou hojdacích kresiel v internetovom obchode Westwing nebol výber nikdy jednoduchší! Máme pre vás moderné a pohodlné kúsky pre každý interiér. Vyberajte spolu s nami!

Objavte kvalitné hojdacie kreslo vo Westwing

Hojdacie kreslo malo vždy svoje nezameniteľné čaro. Prvé hojdacie stoličky sa začali vyrábať už v 18. storočí a ich popularita odvtedy neustále narastá. Od prvých modelov až po dnes prešli hojdacie kreslá dlhým vývojom. Svedčia o tom nové moderné dizajny a materiály, navrhnuté pre ešte väčšie pohodlie a štýl. Ruku na srdce, kto ako dieťa nesníval o tom byť konečne dospelým a mať svoje vlastné húpacie kreslo? Teraz si môžete svoj detský sen splniť, a to s predtým nevídaným štýlom.

Aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka, pripravili sme pre vás ponuku hojdacích kresiel v početných farbách a štýloch. Okrem klasických hojdacích stoličiek z dreva do bytu alebo hojdacích kresiel do záhrady pre vás máme v ponuke taktiež kreslá z moderných materiálov. Konštrukcia z ratanu, kovu a polyrattanu zaručí dlhú trvácnosť kresiel a pohodlný poťah zo zamatu či kože jedinečný vzhľad. Ako si z takej veľkej ponuky vybrať?

Veľkosť hojdacieho kresla je veľmi dôležitá pri zariaďovaní interiéru s týmto jedinečným kúskom. V našej ponuke na vás čakajú väčšie hojdacie kreslá aj ich menšie varianty, napríklad menšia húpacia stolička. Pokiaľ nemáte možnosť umiestniť kreslo do rohu miestnosti alebo k stene, vyberte si nižší model. Ten vám nebude brániť vo výhľade a dokonale splynie s okolím.

Voľba materiálu tiež zohráva dôležitú úlohu. Kožené hojdacie kreslo vekom získa unikátnu patinu a zalichotí originálnemu industriálnemu a minimalistickému interiéru. Plyš a zamat sú o niečo náročnejšie na údržbu a treba ich pravidelne vysávať, odvďačia sa vám však nevídaným pohodlím. Sivá či ružová zamatová čalúnená stolička vynikne v modernej a glam domácnosti, obľúbené ratanové hojdacie kreslo v interiéri v štýle boho. Aby bolo vaše kreslo ešte o čosi jedinečnejšie, môžete naň uložiť zaujímavý dekoračný vankúš alebo mäkučkú deku.

Správne umiestnenie kresla by malo byť jedným z krokov, ktorému by ste rovnako mali venovať určitú pozornosť. V ktorej časti vášho domova budete hojdaciu stoličku používať? Bude stáť na dlážke, parketách alebo koberci? Ponúkame pre vás kreslá s hojdacími lyžinami z galvanizovaného kovu aj z dreva, aby sme vyhoveli všetkým vašim požiadavkám. K vášmu novému hojdaciemu kreslu si u nás môžete vybrať aj štýlový okrúhly koberec s nízkym vlasom. Vďaka nemu vytvoríte dokonalú zónu oddychu, oddelenú od ostatných zón v miestnosti. A čo v prípade, že túžite po hojdacom kresle, ale máte veľmi špecifickú podlahu? Zvoľte si krásne závesné hojdacie kreslo z kovu, ratanu alebo štýlovú závesnú sieť. Vďaka závesným hojdacím kreslám si benefity jemného hojdania môže dopriať naozaj každý!

Nakupujte húpacie kreslo rýchlo a jednoducho online

O zdraviu prospešných výhod relaxovania v hojdacom kresle sa realizovalo mnoho štúdií a výskumov. K akým záverom prišli odborníci na fyzické i psychické zdravie?

 • Hojdanie nás robí šťastnými. Jemné kolísanie v húpacom kresle vyplaví do tela endorfíny, hormóny šťastia. Tie okrem lepšej nálady prispievajú aj k zníženiu stresu.

 • Hojdanie nám prinesie úľavu od bolestí chrbtice a artritídy. A to tak, že rozprúdi krv v tele, ktorá okysličí celé telo.

 • Kolísanie má blahodarné účinky na vaše dieťa. Sedenie v hojdacom kresle s bábätkami na rukách upokojí ich plač a pomôže im zaspať. Štýlové hojdacie kreslo je preto veľmi vhodným darčekom pre nových rodičov.

 • Hojdanie vám zlepší spánok. Sedenie v hojdacom kresle naozaj skvalitní spánok, ktorého máme čím ďalej tým menej. Prišli na to vedci, spokojní majitelia hojdacích kresiel to však už vedeli dávno predtým.

 • O priaznivým účinkoch hojdacieho kresla sa teda už nedá pochybovať. Výberom trendy húpacieho kresla alebo originálneho závesného kresla tak získa celá rodina! Od tých najmenších až po starých rodičov. Využite preto všetky výhody, ktoré vám nákup na internetovom obchode Westwing ponúka.

 • Nadštandardná kvalita zaručená výrobcami renomovaných značiek.
 • Nadčasové a štýlové kreslá vybrané našimi špecialistami na bývanie.
 • Detailný opis každého produktu vrátane fotografií, rozmerov a požitých materiálov.
 • Inšpirácie pre zariadenie interiéru aj exteriéru s možnosťou zakúpenia si hotového dizajnu.
 • Bezpečné platby rôznymi spôsobmi pre vašu maximálnu spokojnosť.
 • Aby bol váš domov presne podľa vašich predstáv, garantujeme vám až 100 dní na výmenu aj vrátenie tovaru.
 • Potešte seba aj svojich blízkych nádherným hojdacím kreslom z našej ponuky a začnite si užívať všetky jeho výhody čo najskôr.