Hľadať

LED sviečky

LED sviečky: dokonalý doplnok pre váš pohodový domov

Dajte zbohom nepríjemným popáleninám od ohňa a tešte sa z krásneho svetla počas celého roka. LED sviečky sú štýlovým doplnkom priťahujúcim pozornosť. Vytvárajú pravú domácu atmosféru, hodia sa do každej jednej miestnosti a ich používanie je veľmi jednoduché.

Využijete ich hlavne počas jesene a zimy, kedy je vonku sychravo a nepekne. To ale neznamená, že spálňu, obývačku alebo chodbu nemôžu skrášľovať aj počas jari alebo leta. Práve naopak, počas teplých ročných období sviečky doplnia exteriér, napríklad na stole v záhrade, čí na terase. Nakupujte LED sviečky na Westwing ešte dnes!

Sviečky na baterky: aké sú ich výhody?

Sviečky na baterky potešia desiatkami výhod:

 • Na rozdiel od klasických vám môžu robiť radosť niekoľko mesiacov či rokov.
 • Ak budú strácať na svojej sile, stačí im len vymeniť baterku a znova ich používať.
 • Tancujúce plamienky nielenže miestnosť skrášlia, ale takisto ju osvetlia.
 • Klasické LED sviečky nepotrebujú žiadne tanieriky, pretože z nich nesteká vosk. V našej ponuke však nájdete aj modely určené pre svietniky.

  Jednotlivé typy LED sviečok

  LED sviečky nájdete na trhu vo viacerých prevedeniach a veľkostiach. Deliť ich môžete napríklad podľa počtu knotov, farby alebo celkového výzoru. Pri nákupe sa však stretnete s tromi hlavnými kategóriami.

  1. LED sviečky s časovačom: Ak chcete LED sviečky kontrolovať, zvoľte modely s časovačom. Tie vám poskytnú istotu, že aj keď na ne náhodou zabudnete, nebudú svietiť celú noc. Modely s časovačom ocenia aj malé deti, ktoré nerady zaspávajú pri úplnej tme. A zídu sa vám aj v prípade, že z nich spravíte súčasť exteriérového osvetlenia.

  2. LED sviečky s pohyblivým plameňom: LED sviečka s pohyblivým plameňom imituje tie klasické najlepšie zo všetkých LED modelov, pretože veľmi dobre kopírujú prirodzený pohyb ohňa. Vďaka tejto funkcii vyzerajú nielen z diaľky, ale aj z blízka na nerozoznanie od bežných sviečok. A kde všade ich využijete? Najkrajšie vyniknú vo vnútri, kde pritiahnu pozornosť a podčiarknu ďalšie zariadenie.

  3. LED sviečky do exteriéru: Túžite osvetliť svoju záhradu, príjazdovú cestu alebo prednú časť domu? Vonkajšie osvetlenie je klasikou, no skúšali ste už LED sviečky do exteriéru? Keďže disponujú vysoko odolným materiálom, nevadia im ani nízke teploty, mrazy či dážď. Nehovoriac o tom, že nepotrebujú elektrickú energiu, pretože ich pohon funguje na baterky.

  Nakupujte praktické a štýlove LED sviečky online na Westwing

  Zvoľte si jeden z modelov LED aj vy a osvetlite interiér či exteriér blikajúcim svetlom s nezameniteľnou atmosférou. Sviečky v ponuke Westwing sú naozaj rozmanité a nájdete tu mnoho prepracovaných kúskov, ktoré sa budú hodiť do každého štýlu bývania.