Hľadať

Sviečky

182 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Sviečky, ktoré navodia tú správnu atmosféru

Upokojujúci plameň sviečok v okamihu vyčarí intímnu atmosféru, ako stvorenú pre ničím nerušený relax. Sviečka vám pomôže vytvoriť slávnostnú atmosféru pri stole a dodať výnimočnú bodku aj za všedným dňom. Okrem iného si pomocou nej môžete dopriať atmosféru luxusného spa aj u vás doma.

V neposlednom rade treba vyzdvihnúť aj ich dekoračnú funkciu. Westwing má pre vás v ponuke krásne sviečky, ktoré dodajú teplo a útulnosť aj vášmu domovu.

Dekoratívne sviečky v ponuke Westwing

Dekoratívne sviečky sú obľúbenými interiérovými doplnkami, ktoré dodajú vášmu domovu nádych elegancie aj v prípade, že si vyberiete nevšedný dizajn. Svietniky na čajové sviečky a lampáše sú taktiež veľmi populárnou dekoráciou na okrášlenie poličiek a jedálenských stolov. Farbu sviečok môžete sezónne obmieňať a získať tak vždy aktuálnu a unikátnu sezónnu dekoráciu.

Pre ľahkú a rýchlu orientáciu využite na stránkach Westwing vyhľadávanie sviečok podľa farby, značky aj druhu. V našej ponuke nájdete:

 • Dlhé sviečky vhodné do vysokých svietnikov.
 • Hrubšie valcové sviečky, ktoré môžete položiť na dekoračné podnosy.
 • Ozdobné sviečky na Veľkú noc, Vianoce, alebo len tak, pre radosť.
 • Obľúbené vonné sviečky v skle, ktoré dotvoria príjemnú a pokojnú atmosféru.
 • Kvalitné LED sviečky, ktoré sú na nerozoznanie od tých voskových.
 • Nájdite pre sviečku to pravé miesto

  Pokiaľ sviečka nebude slúžiť len ako dekorácia a chystáte sa ju aj zapáliť, umiestnite ju mimo dosahu detí a zvierat. Sviečka by nemala byť umiestnená v prievane, blízko záclon ani nízko pod poličkami alebo skrinkami. Pre sviečku taktiež vyberte nehorľavý povrch, okolo ktorého často neprechádzate, aby ste ju omylom nezhodili.

  V neposlednom rade ich nikdy nenechajte horieť bez dozoru. Vhodnou alternatívou pre vás sú aj naše kvalitné sviečky na baterky. Získate s nimi všetky výhody klasických sviečok, ich údržba a umiestnenie sú však oveľa menej náročné.

  Podľa feng shui, sviečky v interiéri znásobia dobrú energiu domu, ktorá vám pomôže dokonale sa uvoľniť. Sviečky by rozhodne nemali chýbať vo vašej spálni, kde vás ich upokojujúci plameň dokonale uvoľní pred zaspávaním. V obývačke zase navodia príjemnú atmosféru pre dlhé rozhovory s rodinou a priateľmi. Ako súčasť jedálne zase spravia z každej večere špeciálnu príležitosť. V kúpeľni vytvoria dokonalú atmosféru luxusného spa.

  Farebné ladenie sviečok

  Pri výbere myslite na to, aby sviečka farebne ladila s vašou domácnosťou. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, stavte na istotu a zvoľte sviečku v svetlých odtieňoch.

  Modely v zlatej a striebornej farbe sú veľmi elegantné, červené a zelené sviečky sú zase vhodné na zimné obdobie. Modely v pastelových a farebných odtieňoch opäť na leto. Nie je to však pravidlo a pri ich výbere sa riaďte vždy svojim vkusom a inštinktom.

  Vyberte si zo širokej ponuky sviečok vo Westwing

  Naše sviečky pochádzajú od známych výrobcov overenej kvality. Použitý vosk je zdravotne nezávadný a pokiaľ sa budete o knôtik správne starať, budete z nej mať maximálny pôžitok. Okrem rôznorodých sviečok si môžete vybrať aj krásne a unikátne svietniky.

  Váš tovar vám vždy privezieme rýchlo a bezpečne a aby sme zaručili vašu maximálnu spokojnosť, ponúkame vám garanciu vrátenia tovaru. Zútulnite si svoj domov krásnou sviečkou z našej ponuky a vytvorte si dokonalý priestor na relax už dnes!