Hľadať

Svietniky

Zoradiť
115 Výrobkov
Zoradiť

Svietniky: vytvorte si doma kúzelnú atmosféru

Svietniky patria medzi veľmi obľúbené dekorácie vhodné do každej jednej miestnosti. Sú zaujímavé, pritiahnu pozornosť a vedia vytvoriť príjemnú atmosféru. Ich výhodou je najmä to, že sú dekoráciou v tme i za svetla.

Kým niektoré kúsky v domácnosti sú trendy len zopár rokov, svietniky sú na tom úplne inak. Populárne sú dlhé roky a je len veľmi malá pravdepodobnosť, že vyjdú z módy. Okrem toho, že domácnosť krásne dopĺňajú, prinášajú taktiež dôležité funkcie a vlastnosti. Poskytujú miesto, kde môžete vložiť sviečku, využiť sa dajú vonku aj vnútri a plnia úlohu aj doplnkového svietidla.

Páči sa vám trend svietnikov a chceli by ste si domácnosť oživiť niečím zaujímavým? Pozrite si ponuku Westwing, ktorá sa môže pýšiť množstvom krásnych modelov. Na svoje si príde úplne každý, nehľadiac na štýl zariadenia.

Dekoračné svietniky v online ponuke Westwing

Svetlo výrazne ovplyvňuje atmosféru a náladu v jednotlivých miestnostiach. Teplé svetlo vo forme plamienka sviečky vás príjemne naladí na oddych a vytvorí útulný priestor. Aby ste si mohli dopriať tento výnimočný pocit, potrebujete praktické a moderné svietniky. V našej online ponuke svietnikov na Westwing si nájde originálny a dizajnový svietnik úplne každý.

 • Jednoducho zariadené priestory si prídu na svoje pri kove. Kovové svietniky sú krásnym a štýlovým doplnkom do každej miestnosti v interiéri ale aj vo vonkajších priestoroch.

 • Milovníci iných štýlov, ktoré v sebe kombinujú viac doplnkov, môžu zvoliť masívnejšie drevené svietniky. Tie sa hodia najmä do vidieckeho a vintage štýlu.

 • K obľúbeným materiálom svietnikov sa radí aj sklo, ktoré patrí k starej dobrej klasike. Sklenené svietniky nájdete v rôznych farebných odtieňoch.

 • Ďalej sa stretnete s kovom, betónom, drevom a umelou hmotou. Populárna je tiež kombinácia viacerých materiálov, ako skla a dreva. Prípadne zvoľte svietniky na čajové sviečky, ktoré ponúkajú veľký výber farieb, veľkostí či tvarov.
 • Dekoračné svietniky vyzerajú veľmi dobre aj počas dňa, keď v nich nie je zapálená sviečka. Dajú sa spoločné kombinovať s inými dekoráciami v miestnosti a môžete ich položiť na jedálenský stôl, poličku, či skrinku.

  Svietniky na sviečky a súprava svietnikov pre váš interiér

  Na stránke Westwing nájdete široký výber svietnikov, ktoré sa hodia do rôznych interiérových štýlov. Súpravy svietnikov sú ideálne pre tých, ktorí chcú mať v miestnostiach viacero sviečok a vytvoriť tak romantickú a uvoľnenú atmosféru.

  Na zem, do interiéru aj exteriéru, sa vám budú hodiť masívnejšie a veľké svietniky na sviečky. Zvoľte preto štýlové lampáše, do ktorých môžete umiestniť sviečky, a tak osvetliť celú miestnosť či altánok. Ak hľadáte svietniky na stôl, prezrite si širokú ponuku vo Westwing.

  Vyberte si svietnik z krásnej ponuky Westwing

  Veľkou výhodou svietnikov je to, že sa dajú využiť v každej miestnosti. V spálni navodia intímnu atmosféru, v obývačke pohodlie a komfort. Využiť sa dajú tiež v hosťovskej izbe a predsieni.

  Nakupujte luxusné svietniky v internetovom obchode Westwing a užívajte si množstvo výhod online nakupovania. K tým, ktoré oceníte najviac, sa radí rýchla doprava a vrátenie tovaru. Doplňte svoj domov svietnikom od Westwing a premeňte ho na čarovné miesto plné príjemnej atmosféry.