Hľadať

Lampáše

Zoradiť
39 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Lampáše vytvoria oázu pokoja v domácnosti

Hľadáte zaujímavý doplnok, ktorý doplní obývačku či spálňu, a pritom poskytne zaujímavé vlastnosti? V tom prípade stavte na štýlové lampáše charakteristické nadčasovým dizajnom, prepracovanými detailami a univerzálnosťou. Využijete ich v takmer každej miestnosti a vytvoríte príjemnú atmosféru.

Lampáše sa jednoducho kombinujú s rôznymi svietnikmi alebo k nim môžete zvoliť efektné aróma difuzéry, ktoré rozvoňajú celý váš interiér. Veľkou výhodou lampášov je najmä to, že sú mobilné a dajú sa presúvať z miesta na miesto. Ak sa vám v jednej miestnosti už nebudú páčiť, umiestniť ich môžete do inej časti interiéru.

Veľké lampáše a mohutné modely využijete nielen vo vnútri, ale aj v záhrade a na dvore. Skvelo osvetlia záhradný altánok, okolie domu či dokonca príjazdovú cestu. Na Westwing objavíte zaujímavé súpravy, ktoré sa dajú spolu krásne kombinovať.

Premýšľate, že by ste aspoň jeden lampáš vyskúšali? Prezrite si pestrú ponuku Westwing obohatenú o kvalitné kúsky renomovaných značiek.

Lampáše v online ponuke Westwing

Nájsť si ten najlepší lampáš nie je vôbec náročné. V internetovom obchode Westwing objavíte modely, ktoré sa od seba odlišujú farbou, tvarom či celkovým vzhľadom. V našej ponuke nájdete lampáše do interiéru, ale aj vonkajšie lampáše, ktoré môžete postaviť pred dvere, či do záhrady na stôl.

 • Dekoračné lampáše v strednej veľkosti sa budú hodiť do menších domácností. Umiestniť ich môžete na stôl, poličku alebo komodu.
 • Väčšie modely si zamilujete vo veľkých obývačkách a spálňach. Vyplnia prázdne miesto v rohu a pri sedačke. Skombinovať ich môžete aj s inými dekoráciami, ktorými môžete jednoducho lampáš doplniť.

 • Lampáše v rôznych materiáloch a farbách

  Ponuka Westwing je naozaj rozmanitá. Vyberte si preferovanú farbu, materiál a štýl.

 • K najobľúbenejším odtieňom sa radí čierna, pretože sa jednoducho kombinuje s ostatnými kúskami v domácnosti. Univerzálnymi kúskami sú aj sivé a biele lampáše.
 • Chceli by ste trochu experimentovať? Siahnite po zlatej a striebornej. Metalické farby sú posledné roky obľúbené a najlepšie vyzerajú s tými univerzálnymi.
 • Westwing vám ponúka lampáš v materiáli podľa vašich preferencií. Drevo je klasika a nikdy nesklame. Hodí sa do každej domácnosti a štýlu. Na Westwing nájdete drevené lampáše vo viacerých odtieňoch.
 • Druhým obľúbeným materiálom je kov. Kovové lampáše sa hodia do interiéru ale aj exteriéru. Spravidla sú minimalistické a hodia sa do rôznych štýloch bývania.
 • K iným typom materiálu sa radí umelá hmota a keramika, známa tradičným, no pritom moderným výzorom.

 • Kúpte si lampáš na sviečku online na Westwing

  Ku každému lampášu si vyberte pekné a štýlové sviečky. Môžete zvoliť čajové sviečky, ktoré sú pomerne bezpečné alebo aj LED sviečky. Krásne vyniknú hrubšie, ale aj klasické prevedenia.

  Nakupujte v internetovom obchode Westwing a užívajte si desiatky výhod, akými sú renomované značky, rýchla doprava a vrátenie tovaru. Doprajte si príjemnú atmosféru štýlovými lampášmi z Westwing a ponorte sa do čarovného sveta svetelných dekorácií.