Hľadať

Poháre na šampanské

Zoradiť
60 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Vyberte is štýlové poháre na šampanské

Šumivé víno, často nazývané šampanské alebo sekt, pijeme najmä počas špeciálnych udalostí, osláv a dní. Či už plánujete veľkú oslavu alebo len menšie posedenie v kruhu najbližších, nezabudnite na poháre na sekt.

Poháre na šampanské sú na rozdiel od vínových, charakteristické úzkym dizajnom. Na ich pomenovanie sa používa aj výraz flauty. V ponuke Westwing však objavíte aj širšie poháre v tvare kalichu, známe pod názvom misky. To, ktorý typ si vyberiete, je len na vás a vašich preferenciách.

  • Užšie poháre sú lepšie v prípade, ak plánujete s prípitkom čakať. Bublinky tak v sekte vydržia dlhšie. Nezabúdajte však flašu so šampanským alebo sektom pred podávaním poriadne vychladiť, aby malo správnu teplotu. Na to vám poslúži ako dobrý pomocník práve chladič fliaš či vedro na ľad.
  • Milovníci klasického dizajnu sa budú určite obzerať po jednoduchých a čírych pohároch. Ak by ste však hľadali niečo zaujímavejšie, nebojte sa staviť na matné čierne alebo biele poháre doplnené o metalické odtiene.
  • Zlatou strednou cestou sú číre poháre s jemnými doplnkami, ako napríklad nápisom alebo farebným pásikom vo vrchnej časti.
  • Po prezretí ponuky Westwing zistíte, že poháre na šampanské nemusia mať len stopku. Môžu byť úplne bez nej, prípadne mať len kratší podstavec.
  • Skvelo vyzerajú aj poháre s nápisom alebo jemným zafarbením, prípadne s reliéfom. Tieto štýlové kúsky krásne doplnia i vašu vitrínu či regál.

  • Nakupujte krásne poháre na šampanské v internetovom obchode Westwing a užite si každú oslavu vo veľkom štýle.