Hľadať

Poháre na šampanské

42 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Poháre na šampanské: pre vaše jedinečné životné momenty a úspechy

Šumivé víno, často nazývané šampanské, pijeme najmä počas špeciálnych udalostí, osláv a dní. Spája sa nám s určitým profesijným a osobným úspechom. Či už plánujete veľkú oslavu alebo len menšie posedenie v kruhu najbližších, nezabudnite na poháre na šampanské.

Poháre na sekt sú na rozdiel od vínových, charakteristické úzkym dizajnom. Na ich pomenovanie sa používa aj výraz flauty. V ponuke Westwing však objavíte aj širšie poháre v tvare kalichu, známe pod názvom misky. Na prípitok sú vhodné oboje. To, ktorý typ si vyberiete, je len na vás a vašich preferenciách.

Užšie poháre sú lepšie v prípade, ak plánujete s prípitkom čakať. Bublinky v sekte vydržia dlhšie. Nezabúdajte však flašu so šampanským alebo sektom pred podávaním poriadne vychladiť, aby malo správnu teplotu. Na to vám poslúži ako dobrý pomocníky práve chladič fliaš či vedro na ľad.

Milovníci klasického dizajnu sa budú určite obzerať po jednoduchých a čírych pohároch. Ak by ste však hľadali niečo zaujímavejšie, nebojte sa staviť na matné čierne alebo biele prevedenie doplnené o metalické odtiene. Zlatou strednou cestou sú číre poháre s jemnými doplnkami, ako napríklad nápisom alebo farebným pásikom vo vrchnej časti. Po prezretí ponuky Westwing zistíte, že poháre na šampanské nemusia mať len stopku. Môžu byť úplne bez nej, prípadne mať len kratší podstavec. Skvelo vyzerajú aj modely s nápisom alebo jemným zafarbením, prípadne modely s reliéfom. Tieto štýlové kúsky krásne doplnia i vašu vitrínu či regál.

Nakupujte krásne poháre na šampanské v internetovom obchode Westwing a užite si každú oslavu vo veľkom štýle.