Hľadať

Poháre na vodu

Zoradiť
170 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Štýlové poháre na vodu s krásnym dizajnom

Najviac využívanými pohármi v domácnosti sú poháre na vodu. Ich univerzálnosť nepozná hranice. Okrem vody do nich môžete naliať sladké nápoje, studené čaje, ľadovú kávu či dokonca rôzne miešané drinky. Ponuka vo Westwing je široká, vďaka čomu si z nej môže vybrať úplne každý.

Poháre na vodu v rozmanitej ponuke na Westwing

Súpravy na Westwing majú viacero prevedení:

  • Pre minimalistov a milovníkov jednoduchosti sú tu číre poháre na vodu bez alebo s reliéfom. Poháre nájdete v rôznych štýloch, výške a hrúbke.
  • Pre tých, ktorí milujú extravaganciu a neboja sa rôznych farieb, sú tu farebné poháre na vodu. Vybrať si môžete poháre v rovnakej farbe, prípadne v odlišných odtieňoch. Nechýbajú ani špeciálne súpravy od známych dizajnérov. Tie sú charakteristické nezvyčajným tvarom alebo štruktúrou.
  • Krištáľové poháre na vodu dodajú každému prestretému stolu elegantný nádych vďaka iskrivej čírosti a nadčasovému dizajnu. Ich jemné spracovanie a jemný zvuk, keď si s nimi štrngnete, umocňujú celkový zážitok zo stolovania.
  • Hrubostenné a nižšie poháre sa dajú využívať aj ako poháre na whisky alebo iný alkohol. Ak chcete, aby vynikli, zamerajte sa na detaily ako sú nielen farby a vzory, ale aj asymetrický vzhľad alebo zlatý pásik na vrchnej časti.

  • Poháre na vodu by sme mali ladiť k celkovému kuchynskému riadu, aby spoločne vytvorili jednotný vzhľad. Môžete si k nim vybrať klasické i rôznofarebné taniere či kompletné jedálenské súpravy. Veľmi praktickým doplnkom sú aj podložky pod poháre, ktorými ochránite stôl pred znečistením a poškodením.

    Pozrite si ponuku Westwing ešte dnes a doplňte svoje poháre a zbierku skla o trendy poháre na vodu. Dodajte aj bežnému, každodennému pitiu štýl!