Hľadať

Poháre na vodu

117 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Štýlové poháre na vodu s krásnym dizajnom

Najpraktickejšími a najviac využívanými pohármi v domácnosti sú poháre na vodu. Ich univerzálnosť nepozná hranice. Okrem vody do nich môžete naliať sladké nápoje, studené čaje, ľadovú kávu či dokonca rôzne miešané drinky. Ponuka je široká, vďaka čomu si z nej môže vybrať úplne každý.

Poháre na vodu v rozmanitej ponuke na Westwing

Súpravy na Westwing majú viacero prevedení:

  • Pre minimalistov a milovníkov jednoduchosti sú tu číre poháre na vodu bez alebo s reliéfom. Nechýbajú ani rôzne hrúbky, výšky a štýly.
  • Pre tých, ktorí milujú extravaganciu a neboja sa rôznych farieb, sú tu farebné súpravy. Vybrať si môžete poháre na vodu v rovnakej farbe, prípadne v odlišných odtieňoch. Nechýbajú ani špeciálne súpravy od známych dizajnérov. Tie sú charakteristické nezvyčajným tvarom alebo inými doplnkami.
  • Hrubostenné a nižšie prevedenia sa dajú využívať aj ako poháre na whisky alebo iný alkohol. Ak chcete, aby poháre na vodu vynikli, mali by ste sa zamerať na detaily. K nim sa však neradia len viaceré farby či vzory, ale taktiež drobné maličkosti. Tým je napríklad zlatý pásik na vrchnej časti, pekné nápisy či asymetrický vzhľad.

    Poháre na vodu by sme mali ladiť k celkovému kuchynskému riadu, aby spoločne vytvorili jednotný vzhľad. Môžete si k nim vybrať klasické i rôznofarebné taniere či kompletné jedálenské súpravy. Veľmi praktickým doplnkom sú aj podložky pod poháre, ktorými ochránite stôl pred znečistením a poškodením.

    Pozrite si ponuku Westwing ešte dnes a doplňte svoje poháre a zbierku skla o trendy poháre na vodu. Dodajte aj bežnému, každodennému pitiu štýl!