Hľadať

Drevené postele

Zoradiť
28 Výrobkov
Zoradiť

Drevené postele: nadčasová klasika pre vašu spálňu

Drevené postele sú klasikou, ktorá bola v minulosti veľmi obľúbená. V súčasnosti ju dopĺňajú aj iné materiály, no len máloktoré ju dokážu poraziť. Nadčasový vzhľad, vysoká odolnosť a skvelé vlastnosti vám dávajú istotu, že keď do nej investujete, drevená posteľ vám bude slúžiť dlhé roky.

Postele z masívu predstavujú praktický kúsok nábytku a štýlový dekoratívny prvok v jednom. V spálni sa postarajú o príjemnú domácu atmosféru ako stvorenú pre spánok, ktorú môžete podporiť výberom pohodlného matraca a posteľnej bielizne.

Štýlový dizajn však nie je všetko. Drevo, z ktorého sú postele vyrobené, je jedným z najodolnejších prírodných materiálov vôbec. Nevadí mu vyššie zaťaženie, poradí si aj s pravidelným používaním a pri správnej starostlivosti vyzerá aj po rokoch ako nové.

Drevené postele z masívu, ktoré si zamilujete

Drevené postele z masívu nemusia byť len v prirodzenom, tmavo alebo bledohnedom výzore. Práve naopak. Drevo sa dnes farbí a využívajú sa naň rôzne typy lakov podporujúce krásny a unikátny vzhľad. Do svojej domácnosti si tak môžete vybrať aj biely a čierny model, prípadne kúsok s farebnými detailmi.

To, čo si na drevených posteliach cenia ľudia najviac, je ich originalita. Rovnaký výrobok aký máte doma vy, nemá nikto iný. Získajte pocit výnimočnosti vďaka nábytku, ktorý tvorí nielen základ spálne, ale takisto nastoľuje jej štýl a celkový výzor.

Posteľ z dreva: aké sú jej výhody?

Posteľ z dreva má množstvo výhod, ktoré si zamilujete nielen pri jej kúpe, ale aj pri pravidelnom používaní. K tým hlavným sa radia:

 • nadčasový dizajn,
 • vysoká odolnosť,
 • umiestnenie do akéhokoľvek štýlu,
 • praktický doplnok,
 • jedinečnosť,
 • modely v rôznych farbách a prevedeniach.
 • Okrem toho netreba zabúdať ani na to, že postele majú spravidla väčšie rozmery, čo z nich robí dominantu spálne. Ak by ste chceli svoju posteľ ešte viac obzvláštniť použite zaujímavé čelá postelí. Okamžite dodajú aj vašej starej posteli nový a štýlový vzhľad.

  Nakupujte drevené manželské postele online na Westwing

  Rozhodli ste sa, že dáte masívu šancu a hľadáte trendy drevené manželské postele? Vyberte si zo širokej ponuky Westwing a nájdite si postele presne podľa vašich predstáv. Okrem klasiky vo forme hnedej môžete vyskúšať aj čiernu a bielu, prípadne úplne iné farebné prevedenie lákajúce všetky zmysly. Doprajte si odpočinok v pohodlnej posteli z dreva aj vy!