Hľadať

Taburetky do predsiene

108 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Taburetka do predsiene: štýlový a praktický pomocník

Taburetky do predsiene sú vhodným riešením pre každú vstupnú halu, v ktorej je priestor vzácnosťou. Sú malé, ľahko prenosné a jednoducho prístupné zo všetkých strán. Vďaka tomu vytvoria v chodbe ideálne miesto na sedenie, ktoré nezaberie veľa priestoru. Taburetka obohatí každú chodbu o charakter, dynamiku a účelovosť. Práve preto sme si v ponuke Westwing pre vás pripravili taburetky do predsiene pre každý štýl. Ktorú z nich si vyberiete?

Ako si vybrať taburetky do chodby?

Všimli ste si niekedy, že taburetky do chodby majú z pravidla oveľa výraznejšie farby a prepracovanejší dizajn? Predsieň je miestom, kde dochádza k prvému kontaktu s celou domácnosťou. Taburetka v predsieni by preto mala zaujať už na prvý pohľad. Ktoré aspekty zvážiť pri jej výbere?

 • Vyberajte taburetky do predsiene podľa farby
 • Taburetku do predsiene môžete farebne zakomponovať do existujúcej farebnej palety, alebo zvoliť úplne nový odtieň. Taburetku častokrát kupujeme len jednu, čo je skvelá príležitosť na farebný experiment u vás doma.

 • Zvážte vhodný materiál
 • Mäkká polstrovaná taburetka či stolička do predsiene je veľmi pohodlná na sedenie, jej povrch však vyčistíte ťažšie, ako pri kovových alebo drevených stoličkách. Kriticky preto zvážte, či dokážete zablatené podrážky vašich čižiem udržať v bezpečnej vzdialenosti od zamatového povrchu taburetky.

 • Voľte kontrastný tvar taburetky do chodby
 • Taburetka do predsiene môže byť kruhová, hranatá, s nožičkami alebo bez. Overený tip od našich interiérových štylistov je vybrať si taburetku v kontrastnom tvare k nábytku. Ak máte v predsieni hranatý konzolový stolík, voľte okrúhlu taburetku a naopak. To isté platí aj pre spodnú časť taburetky a výber modelu s nožičkami alebo bez.

 • Vyberajte si pohodlné a praktické taburetky na sedenie
 • Typické miesto na sedenie vo vstupnej hale tvoria kreslá alebo lavice do predsiene. Hľadáte však taburetku ako doplnkové sedenie? Ak áno, vybrať si môžete i menšiu verziu. Určite nezabudnite ani na pohodlie a iné praktické vlastnosti. Veľkým benefitom taburetky do predsiene môže byť aj dodatočný úložný priestor. S tým vám určite pomôžu taburetky s vekom na odkladanie drobností, či iných sezónnych doplnkov.

 • Štýl taburetky do predsiene zohráva dôležitú úlohu
 • Voľte taburetky do chodby v rovnakom štýle, ako zvyšok vašej domácnosti. Ktorý štýl vás najviac vystihuje? Máme pre vás taburetky do predsiene z retro buklé, matného kovu v štýle art deco i zamatu pre boho interiéry. Alebo vaše estetické cítenie preferuje organický bambus či priehľadnú taburetku z akrylu? Vhodne zvolená taburetka na sedenie pomôže vašim hosťom určiť štýl vášho bývania už od vchodových dverí.

  Nakupujte taburetky do predsiene online vo Westwing

  Online nákup v našom exkluzívnom obchode so sebou prináša množstvo výhod. Váš tovar vám vždy doručíme rýchlo a bezpečne. Vyberte si k svojej novej taburetke do predsiene aj zvyšné kusy nábytku, akými sú skrinky na topánky alebo vešiaky na stenu. Vytvoríte si tak v chodbe dokonalý kútik na obúvanie a obliekanie sa.

  Inšpirovať sa môžete našimi fotografiami plne zariadených izieb s možnosťou zakúpenia kompletného interiérového dizajnu. Pohodlná taburetka do predsiene zaručene pozdvihne i vašu vstupnú halu. Neváhajte preto a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom už dnes.