Hľadať

Taburetky, pufy a podnožky

Zoradiť
347 Výrobkov
Zoradiť

Taburetky, pufy a podnožky: dodajte vášmu domovu dotyk elegancie

V žiadnej domácnosti nesmie chýbať pohodlné a štýlové sedenie vo forme pohoviek, stoličiek či kresiel. Tieto kúsky nábytku tvoria základ, ktorý je možné doplniť o doplnkové sedenie. Tým najlepším sú trendy taburetky a pufy vhodné do každej jednej miestnosti. Sú menšie, vďaka čomu sa zmestia aj do malej miestnosti, majú pekné farebné prevedenia a sú veľmi pohodlné.

Moderné taburetky a pufy sa dnes často berú ako jedna a tá istá vec. Majú však medzi sebou zopár rozdielov. Taburetka je spravidla vyššia, má nožičky a môže disponovať úložným priestorom. Na prvý pohľad vyzerá ako klasická stolička bez operadla. Puf je zas menší, mäkší a ľahký. Jednoducho sa tak prenáša z miesta na miesto. Môže mať taktiež úložný priestor, no nemá nožičky. V ponuke Westwing objavíte desiatky rôznych prevedení z rôznych materiálov a vo farbách.

Taburetka: štýlový a multifunkčný pomocník do každej domácnosti

Taburetky sú multifunkčné a dajú sa využiť v celej domácnosti. Hodiť sa vám budú najmä do spálne, ale taktiež do detskej izby, kde svojím zaujímavým vzhľadom potešia nejedno dieťa. Niektorí na ne nedajú dopustiť v kúpeľni a iní zas v obývačke. Svoju úlohu majú v hosťovskej izbe aj v šatníku. Na čo všetko ich teda môžete použiť?

 • Pohodlné sedenie
 • Základnou funkciou taburetiek a pufov je poskytovanie pekného miesta na sedenie. Vďaka ich mäkkosti sú komfortné a hodia sa na krátkodobé sedenie, napríklad počas toho ako sa niekam chystáte. Vo forme sedenia ich využijete pri kozmetickom stolíku v spálni alebo kúpeľni, prípadne v šatníku, keď sa budete obliekať.

 • Štýlové odkladacie miesto
 • V šatníku či spálni oceníte taburetku aj ako štýlové odkladacie miesto. Postavte ju ku skrinke alebo komode. Veľké taburetky a pufy dokážu v niektorých miestnostiach nahradiť malý konferenčný, prípadne nočný stolík. Položte naň pekný svietnik alebo sviečky a vytvorte si príjemnú atmosféru.

 • Praktický úložný priestor
 • Taburetky s úložným priestorom sú na nezaplatenie. Okrem pekného dizajnu ponúkajú veľa miesta na uloženie rôznych maličkostí. Tento typ je charakteristický väčšími rozmermi a masívnosťou. Hodí sa preto do väčších miestností alebo tam, kde môže vyniknúť. Skombinujte ho s pekným prehozom či stojacou lampou.

 • Trendy doplnok
 • Pufy na sedenie majú množstvo úloh, no netreba zabúdať na to, že sú trendy doplnkom. Svojím zaujímavým farebným prevedením vedia miestnosť rozžiariť a dodať jej úplne inú atmosféru. Vyplňte nimi roh spálne alebo prázdne miesto pri stolíku v obývačke. Malé rozmery vám zaisťujú, že sa zmestia úplne všade. Plus, vďaka nízkej hmotnosti ich môžete kedykoľvek premiestniť z miesta na miesto.

  Nájdite si taburetku či puf podľa vašich predstáv

  Veľká a rozmanitá ponuka vo Westwing vás pri hľadaní toho najlepšieho pufu či taburetky určite poteší. Taburetky nájdete v množstve farebných prevedení, od jednoduchých jednofarebných až po kombináciu dvoch farieb. Obľúbené sú dnes pastelové odtiene v kombinácii so zlatou alebo striebornou. Vybrať si však môžete aj klasiku vo forme bielej, čiernej a sivej. Pri nakupovaní vo Westwing nezabudnite ani na rôzne materiály, ako napríklad zamat, prírodné vlákno, bavlna, umelé vlákno a koža.

  Vyberte si pohodlnú taburetku do domácnosti aj vy a využite ju naplno, či už ako doplnkové sedenie, stolík, dekoráciu, úložný priestor alebo odkladacie miesto na drobnosti. V internetovom obchode Westwing objavíte tie najkvalitnejšie kúsky od renomovaných a známych značiek. Nechýba ani rýchla doprava a bezplatné vrátenie tovaru.

  Inšpirujte sa svetom nábytku Westwing a doplňte svoj domov o komfortnú a trendy taburetku či puf už dnes.