Hľadať

Úložné boxy

Zoradiť
135 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Úložné boxy - organizácia v domácnosti

Elegantné, v rôznych farbách a štýloch a predovšetkým užitočné. Úložné boxy sú užitočné v každej domácnosti. Úložné boxy do skrine vám pomôžu pri organizovaní priestoru v šatníku v spálni či v predsieni. Boxy na hračky vám opäť poskytnú neustály poriadok v detskej izbe. Hľadáte skladovacie boxy na rôzne účely? V internetovom obchode Westwing nájdete otvorené boxy, ale aj úložné krabice s vekom vyrobené z odolných a bezpečných materiálov vhodné do každej miestnosti.

Ako môžete využiť úložné boxy?

Dekoratívne úložné boxy - majú elegantný vzhľad a často majú veko a dekoráciu v podobe sponky, mašle či opasku. Výber farieb a tvarov je tiež široký: okrúhle krabice v ružovej sa hodia do boho a elegantných interiérov. Do minimalistických interiérov sa hodia skôr jednoduché geometrické boxy v neutrálnych odtieňoch.

Univerzálne úložné krabice - všestrannosť našich boxov z nich robí ideálnych pomocníkov do obývačky, spálne či kuchyne. Úložné krabice a organizéry s prepážkami sú vhodné do kancelárie alebo detskej izby. Ak máte doma veľa drobných predmetov, pre lepší prehľad sa vám budú hodiť priehľadné krabice alebo skladovacie boxy bez veka.

Úložné boxy do pivnice - pivnica je zvyčajne miestom, kde sa hromadí a skladuje najviac vecí. Dá sa tu nájsť všetko, od starých korčúľ cez sezónne dekorácie až po káble. Aby sme všetky tieto veci neskôr opäť našli, oplatí sa ich uložiť do úložných boxov. V suteréne by mali byť vybavené vekom, inak sa v obsahu rýchlo hromadí prach.

Plastové úložné boxy - plastové boxy sú bežne používané na skladovanie rôznych vecí, ako sú oblečenie, hračky, nástroje alebo.Sú odolné voči vode a prachu, čo z nich robí ideálnu voľbu na skladovanie v garáži alebo v sklade. Zároveň sú ľahké, čo uľahčuje ich prenášanie a skladovanie.

Kúpte si úložné boxy vo Westwing

Úlohu, ktorú zohrávajú úložné krabice v domácom priestore, nemožno podceňovať. Vďaka rôznym tvarom sa osvedčia v akejkoľvek miestnosti. Môžete ich uložiť pod schody, do skrine alebo ich využiť ako doplnkovú dekoráciu. V internetovom obchode Westwing nájdete množstvo modelov, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.