Hľadať

Zrkadlá s čiernym rámom

Zoradiť
44 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Čierne zrkadlá - štýlová dekorácia

Zrkadlo s čiernym rámom je výrazným a ceneným dekoračným prvkom v každom byte. Čierne zrkadlá sa hodia do elegantných interiérov s klasickým aj moderným dizajnom. Už len vďaka ich prítomnosti pôsobí aranžmán dynamicky a prvoplánovo. Aby ste však dosiahli požadovaný dekoratívny výsledok, je potrebné zvoliť zrkadlový rám nielen podľa vlastných predstáv, ale aj podľa štýlu miestnosti.

Zrkadlo s čiernym rámom a jeho výhody vo vašom interiéri

Čierne zrkadlá sú obľúbeným trendom v interiérovom dizajne a každému priestoru ponúkajú elegantný a moderný vzhľad. Tieto zrkadlá majú čierny reflexný povrch, ktorý im dodáva jedinečný a dramatický vzhľad, a dajú sa použiť rôznymi spôsobmi. Niektorí ľudia ich používajú ako výrazné kúsky vo svojich domovoch, zatiaľ čo iní ich používajú ako funkčné zrkadlá v kúpeľniach a spálňach. Čierne zrkadlá majú tiež ďalšiu výhodu v tom, že vytvárajú ilúziu väčšieho priestoru v miestnosti, pretože odrážajú svetlo a zväčšujú plochu. Sú všestranné a dajú sa kombinovať s inými štýlmi, od minimalistických po boho.

Typy zrkadiel v čiernom ráme

Vo Westwing nájdete širokú ponuku zrkadiel s čiernym rámom. Medzi najbežnejšie sa radia:

  • Okrúhle zrkadlo s čiernym rámom - Tie sú väčšinou nástenné zrkadlá, ktoré pridajú interiéru šmrnc a štýlovosť! Kruhový tvar zrkadla v kombinácii s čiernym rámom vytvára jedinečný a pútavý dizajn, ktorý možno použiť v rôznych priestoroch.
  • Veľké nástenné čierne zrkadlá - Tie nájdete v rôznych tvaroch, zaoblené, oválne, hranaté či štvorcové vo vzhľade okna. Vo Westwing nájdete množstvo veľkých zrkadiel, ktoré môžete dopasovať do rôznych štýloch zariadenia.
  • Malé kozmetické zrkadlo s čiernym rámom - Ak hľadáte malé praktické ale zároveň aj štýlové zrkadlo do kúpeľne, pozrite sa na našu ponuku vo Westwing.
  • Ak chcete do svojho domova pridať nádych štýlu a sofistikovanosti, zaobstarajte si čierne zrkadlo od Westwing. Vďaka širokej škále štýlov a dizajnov, z ktorých si môžete vybrať, určite nájdete dokonalé zrkadlo s čiernym rámom, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám a pozdvihne váš priestor.