Hľadať

Stojacie zrkadlá

Stojace zrkadlá: objavte svoje nové stojace zrkadlo v krásnom dizajne

Praktickým a univerzálnym kúskom do každej domácnosti je stojace zrkadlo v modernom a trendy prevedení. O tom, že aj tak obyčajná vec ako zrkadlo môže byť doplnkom, vás veľmi radi presvedčíme. V ponuke Westwing totižto objavíte nadčasové modely v jednoduchom alebo prepracovanom a masívnom vzhľade. Široké možnosti dávajú istotu, že si vyberie úplne každý, od minimalistu až po milovníka glamour a vintage.

Stojanové zrkadlo je charakteristické tým, že má väčšie rozmery. Spravidla v ňom vidíte celú svoju postavu, čo vám umožňuje vybrať si správne oblečenie alebo skontrolovať, či všetko dobre sedí. Okrem toho, väčší odraz dokáže otvárať menšie izby a opticky im pridávať na centimetroch. Tohto typu zrkadiel sa preto nebojte ani v menších bytoch. Nezaberú až toľko miesta, no pritom vytvoria príjemný priestor, v ktorom sa nebudete cítiť stiesnene.

Zrkadlá na stojane prichádzajú vo viacerých rozmeroch, farbách a materiáloch, takže ich viete zladiť do akéhokoľvek štýlu bývania. Stávkou na istotu je čierna a biela, no ak chcete výrazný doplnok do spálne alebo predsiene, siahnite po zlatej a striebornej. V rámci tvarov sú najobľúbenejšie hranaté obdĺžniky, pretože pôsobia minimalisticky a nadčasovo. Rovnakú úlohu však spĺňa ovál či asymetria. Skúste popremýšľať aj o nich.

Na druhej strane, pri materiáli nie je príliš o čom premýšľať. Kov je skvelou voľbou v prípade, že chcete kúsok na dlhé roky. Nemení tvar ani farbu a dokáže odolávať aj horším podmienkam. Podobne sú na tom drevo a hliník. Stojace zrkadlo môže mať aj doplnkové funkcie, napríklad police či rám na prehodenie oblečenia. Keď viete, že by ste takéto funkcie využili, neváhajte a siahnite po takýchto kúskoch a doplňte ním svoj šatník. Neváhajte a kúpte si do svojej predsiene, kúpeľne, či špálne pekné a štýlové stojace zrkadlo z ponuky Westwing.