Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Konferenčné stolíky

171 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Konferenčný stolík do obývačky

Obývacia izba slúži všetkým členom rodiny, musí preto byť pohodlná. A konferenčné stolíky sú po mieste na sedenie hneď druhým najdôležitejším kusom nábytku v nej. Konferenčný stolík vnesie do miestnosti rozmanitosť a štýl a spraví z nej funkčný priestor. Aj vy hľadáte stolík do obývačky? Westwing je tu pre vás so širokou ponukou stolíkov pre každú izbu a štýl.

Nájdite si váš vysnívaný konferenčný stolík na Westwing

Z dizajnérskeho hľadiska by v žiadnej miestnosti nemali byť všetky povrchy vyrobené z rovnakého materiálu, keďže takýto interiér môže pôsobiť nevýrazne. Nesnažte sa preto za každú cenu zladiť konferenčný stolík k ostatnému nábytku. Naopak, oživte ju stolíkom z našej atraktívnej ponuky, vytvorte zaujímavý štylistický moment a funkčne zjednoťte vašu izbu.

V našom internetovom obchode Westwing vám ponúkame konferenčné stolíky rozdelené podľa tvaru, farby, veľkosti aj materiálu, z ktorého sú vyrobené. A je naozaj z čoho vyberať! Najobľúbenejšie typy stolíkov sú:

 • Moderné stolíky: vyrobené z atraktívneho mramoru, dreva a kovu. Moderné konferenčné stolíky sa ľahko čistia a udržiavajú. Moderné stolíky sa rýchlo stanú centrom diania vašej obývačky vďaka úložnému priestoru a nadčasovému dizajnu.

 • Industriálne stolíky: medzi industriálnymi stolíkmi nájdete okrem kovu, dreva a skla aj stolíky s doskou s betónovým vzhľadom. Industriálne stolíky ľahko a rýchlo premiestnite a hodia sa do dynamického, neustále sa meniaceho domova.

 • Glamour stolíky: dizajnové konferenčné stolíky v štýle glamour sa vyznačujú prvkami, ktoré odrážajú svetlo. V ponuke pre vás máme zlatý, strieborný aj ružový kov v kombinácií so zrkadlom a sklom. Pre viac mužský štýl zase zvoľte zlatú s hnedým alebo čiernym drevom.Obzvlášť drevené konferenčné stolíky alebo mramorové stolíky.

 • Boho stolík: boho okrúhle konferenčné stolíky vyrobené z ratanu alebo mosadze vám okrem obývačky poslúžia aj vo vstupnej hale. Tieto stolíky vnesú do vášho interiéru čaro ďalekých ciest a budete sa pri nich vždy cítiť pozitívne naladení.

 • Retro stolíky: tie vám zase pripomenú bezstarostné detské roky strávené u starej mamy. Vyberte si hladké oválne stolíky do stredu obývačky, alebo stolík výpletom do jej rohu. Retro stolíky vyniknú ako pri sedačke, tak aj pri jednom z našich pohodlných kresiel.

 • Škandinávske stolíky: konferenčné stolíky v škandinávskom štýle polichotia pastelovej obývačke, prírodnej kuchyni a aj v zen spálni. Vyrobené sú z prírodných materiálov, na ktorých prevládajú svetlé farby.

 • Dôležité kritéria pri výbere konferenčného stolíka

 • Veľkosť: zvážte veľkosť miestnosti, kde bude stolík umiestnený a veľkosť stolíka, aby sa zmestil do priestoru.
 • Dizajn: rozmýšľajte o dizajne, ktorý sa hodí k vášmu zariadeniu obývačky. Co chcete naň umiestniť je tiež rozhodujúci faktor. Väčšinou je to dekorácia ako sviečka, kniha alebo váza s kvetmi.
 • Materiál: existuje množstvo materiálov, z ktorých sú konferenčné stolíky vyrobené, ako napríklad drevo, kov, sklo atď. Rozmýšľajte o tom, ktorý materiál bude pre vás najvhodnejší.
 • Funkcie: zvážte, či potrebujete funkcie ako úložný priestor, poličku, zásuvky, kolieska, atď.
 • Tvar a farba: vo Westwing nájdete stolíky v rôznom tvare a farbách. Odporúčame vám použiť filter vo vrchnej lište a vybrať si váš ideálny tvar a farbu. Najobľúbenejšie vo Westwing sú: okrúhly konferenčný stolík, biely konferenčný stolík a klasický čierny konferenčný stolík
 • Cenový rozsah: rozhodnite sa pre cenový rozsah, do ktorého sa chcete zmestiť a hľadajte stolík, ktorý spĺňa vaše požiadavky a zároveň sa zmestí do vášho rozpočtu.
 • Po tom, ako ste sa rozhodli pre váš konferenčný stolík, nechajte sa nami inšpirovať aj pri jeho stylovaní. Na stránkach Westwing nájdete zariadenie a doplnky pre váš stolík. Vyberte si jednu z našich trendy tácok, ktoré vám pomôžu pri organizovaní odkladacieho miesta na stolíku. Váza na kvety, misa na ovocie a štýlová sviečka sú taktiež vhodné predmety na jeho ďalšie dekorovanie. Kvalitný nábytok renomovaných značiek na vás čaká aj v ostatných kategóriách. Zariaďte si s nami aj detskú izbu, kuchyňu alebo spálňu.

  Ako vybrať dokonalý konferenčný stolík?

  Výber dokonalého konferenčného stolíka závisí od vašich individuálnych potrieb a preferencií. Tu sú niektoré veci, na ktoré by ste mali pri výbere myslieť:

  Aká veľkosť konferenčného stolíka je vhodná pre obývačku? Čo sa týka šírky, mali by ste ho prispôsobiť veľkosti vašej pohovky. Stolík by mal mať dĺžku dvoch tretín dĺžky miesta na sedenie. A umiestnený by mal byť vo vzdialenosti 35 – 45 centimetrov od jeho okraja. Pri takejto vzdialenosti s ľahkosťou dotiahnete na televízny ovládač, aj okolo stolíka bezproblémovo prejdete. Medzi stolíkom a ostatnými kusmi nábytku sa odporúča ponechať minimálne 75 centimetrov.

  Aká výška konferenčného stolíka je ideálna? Vyberte si stôl v rovnakej alebo nižšej výške, ako sú sedadlá pohovky a okolitých kresiel. Väčší stolík by vám prekážal vo výhľade a pôsobil by nemotorne.

  Štýl stolíku môže byť v obývačke jedinečný, ale tvar stolíka by mal korešpondovať s vašim sedením. Hranaté stolíky sa lepšie hodia do miestnosti s dvoma pohovkami, alebo sedačkou v tvare L. Okrúhle a oválne stolíky vyniknú pri jednej sedačke.

  Zvoliť môžete aj dva menšie stolíky a podľa potreby ich rozpojiť a premiestniť presne tam, kde budú práve potrebné. Tohto riešenia sa nemusíte báť ani v menších obývačkách, práve naopak. Dva stolíky rôznej veľkosti budú pôsobiť vzdušnejšie, ako jeden väčší stôl a izbu opticky zväčšia. Vyberte si rovnaký set pre formálnu obývačku a rozdielne stolíky pre uvoľnený štýl. Malé výklopné stolíky sú ďalším vhodným riešením do bytu menších rozmerov.

  Využite všetky výhody nakupovania na e-shope Westwing, vrátane 100 dňovej záruky vrátenia tovaru. Vyberte si už dnes nový konferenčný stolík, vďaka ktorému si z vášho domu alebo bytu urobíte ešte krajší domov.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969