Hľadať

Konferenčné stolíky

Zoradiť
203 Výrobkov
Zoradiť

Konferenčný stolík do obývačky

Obývacia izba slúži všetkým členom rodiny, musí preto byť pohodlná. A konferenčné stolíky sú po mieste na sedenie hneď druhým najdôležitejším kusom nábytku v nej. Konferenčný stolík vnesie do miestnosti rozmanitosť a štýl a spraví z nej funkčný priestor. Aj ty hľadáš stolík do obývačky? Westwing je tu pre teba so širokou ponukou stolíkov pre každú izbu a štýl.

Nájdi si tvoj vysnívaný konferenčný stolík na Westwing

Z dizajnérskeho hľadiska by v žiadnej miestnosti nemali byť všetky povrchy vyrobené z rovnakého materiálu, keďže takýto interiér môže pôsobiť nevýrazne. Nesnaž sa preto za každú cenu zladiť konferenčný stolík k ostatnému nábytku. Naopak, oživ ju stolíkom z našej atraktívnej ponuky, vytvor zaujímavý štylistický moment a funkčne zjednoť tvoju izbu.

V našom internetovom obchode Westwing ti ponúkame konferenčné stolíky rozdelené podľa tvaru, farby, veľkosti aj materiálu, z ktorého sú vyrobené. A je naozaj z čoho vyberať! Najobľúbenejšie typy stolíkov sú:

 • Moderné stolíky: vyrobené z atraktívneho mramoru, dreva a kovu. Moderné konferenčné stolíky sa ľahko čistia a udržiavajú. Moderné stolíky sa rýchlo stanú centrom diania tvojej obývačky vďaka úložnému priestoru a nadčasovému dizajnu.

 • Industriálne stolíky: medzi industriálnymi stolíkmi nájdeš okrem kovu, dreva a skla aj stolíky s doskou s betónovým vzhľadom. Industriálne stolíky ľahko a rýchlo premiestníš a hodia sa do dynamického, neustále sa meniaceho domova.

 • Glamour stolíky: dizajnové konferenčné stolíky v štýle glamour sa vyznačujú prvkami, ktoré odrážajú svetlo. V ponuke pre teba máme zlatý, strieborný aj ružový kov v kombinácií so zrkadlom a sklom. Pre viac mužský štýl zase zvoľ zlatú s hnedým alebo čiernym drevom.Obzvlášť drevené konferenčné stolíky alebo mramorové stolíky.

 • Boho stolík: boho okrúhle konferenčné stolíky vyrobené z ratanu alebo mosadze ti okrem obývačky poslúžia aj vo vstupnej hale. Tieto stolíky vnesú do tvojho interiéru čaro ďalekých ciest a budeš sa pri nich vždy cítiť pozitívne naladený.

 • Retro stolíky: tie zase pripomenú bezstarostné detské roky strávené u starej mamy. Vyber si hladké oválne stolíky do stredu obývačky, alebo stolík výpletom do jej rohu. Retro stolíky vyniknú ako pri sedačke, tak aj pri jednom z našich pohodlných kresiel.

 • Škandinávske stolíky: konferenčné stolíky v škandinávskom štýle polichotia pastelovej obývačke, prírodnej kuchyni a aj v zen spálni. Vyrobené sú z prírodných materiálov, na ktorých prevládajú svetlé farby.

 • Dôležité kritéria pri výbere konferenčného stolíka

 • Veľkosť: zváž veľkosť miestnosti, kde bude stolík umiestnený a veľkosť stolíka, aby sa zmestil do priestoru.
 • Dizajn: rozmýšľaj o dizajne, ktorý sa hodí k tvojmu zariadeniu obývačky. Co chceš naň umiestniť je tiež rozhodujúci faktor. Väčšinou je to dekorácia ako sviečka, kniha alebo váza s kvetmi.
 • Materiál: existuje množstvo materiálov, z ktorých sú konferenčné stolíky vyrobené, ako napríklad drevo, kov, sklo atď. Rozmýšľaj o tom, ktorý materiál bude pre teba najvhodnejší.
 • Funkcie: zváž, či potrebuješ funkcie ako úložný priestor, poličku, zásuvky, kolieska, atď.
 • Tvar a farba: vo Westwing nájdeš stolíky v rôznom tvare a farbách. Odporúčame použiť filter vo vrchnej lište a vybrať si tvoj ideálny tvar a farbu. Najobľúbenejšie vo Westwing sú: okrúhly konferenčný stolík, biely konferenčný stolík a klasický čierny konferenčný stolík
 • Cenový rozsah: rozhodni sa pre cenový rozsah, do ktorého sa chceš zmestiť a hľadaj stolík, ktorý spĺňa tvoje požiadavky a zároveň sa zmestí do tvojho rozpočtu.
 • Po tom, ako si sa rozhodol pre tvoj konferenčný stolík, nechaj sa nami inšpirovať aj pri jeho stylovaní. Na stránkach Westwing nájdeš zariadenie a doplnky pre stolík. Vyber si jednu z našich trendy tácok, ktoré ti pomôžu pri organizovaní odkladacieho miesta na stolíku. Váza na kvety, misa na ovocie a štýlová sviečka sú taktiež vhodné predmety na jeho ďalšie dekorovanie. Kvalitný nábytok renomovaných značiek na teba čaká aj v ostatných kategóriách. Zariaď si s nami aj detskú izbu, kuchyňu alebo spálňu.

  Ako vybrať dokonalý konferenčný stolík?

  Výber dokonalého konferenčného stolíka závisí od tvojich individuálnych potrieb a preferencií. Tu sú niektoré veci, na ktoré by si mal pri výbere myslieť:

  Aká veľkosť konferenčného stolíka je vhodná pre obývačku? Čo sa týka šírky, mal by si ho prispôsobiť veľkosti tvojej pohovky. Stolík by mal mať dĺžku dvoch tretín dĺžky miesta na sedenie. A umiestnený by mal byť vo vzdialenosti 35 – 45 centimetrov od jeho okraja. Pri takejto vzdialenosti s ľahkosťou dotiahneš na televízny ovládač, aj okolo stolíka bezproblémovo prejdeš. Medzi stolíkom a ostatnými kusmi nábytku sa odporúča ponechať minimálne 75 centimetrov.

  Aká výška konferenčného stolíka je ideálna? Vyber si stôl v rovnakej alebo nižšej výške, ako sú sedadlá pohovky a okolitých kresiel. Väčší stolík by ti prekážal vo výhľade a pôsobil by nemotorne.

  Štýl stolíku môže byť v obývačke jedinečný, ale tvar stolíka by mal korešpondovať s tvojim sedením. Hranaté stolíky sa lepšie hodia do miestnosti s dvoma pohovkami, alebo sedačkou v tvare L. Okrúhle a oválne stolíky vyniknú pri jednej sedačke.

  Zvoliť môžeš aj dva menšie stolíky a podľa potreby ich rozpojiť a premiestniť presne tam, kde budú práve potrebné. Tohto riešenia sa nemusíš báť ani v menších obývačkách, práve naopak. Dva stolíky rôznej veľkosti budú pôsobiť vzdušnejšie, ako jeden väčší stôl a izbu opticky zväčšia. Vyber si rovnaký set pre formálnu obývačku a rozdielne stolíky pre uvoľnený štýl. Malé výklopné stolíky sú ďalším vhodným riešením do bytu menších rozmerov.

  Využi všetky výhody nakupovania na e-shope Westwing, vrátane záruky vrátenia tovaru. Vyber si už dnes nový konferenčný stolík, vďaka ktorému si z tvojho domu alebo bytu urobíš ešte krajší domov.