Hľadať

Konzolové stolíky

Zoradiť
48 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Konzolové stolíky: moderný kus nábytku, ktorý si zamilujete!

Premeňte svoj priestor štýlovým a funkčným konzolovým stolíkom. Konzolové stolíky sú praktické a skvelo doplnia vašu miestnosť. Väčšina stolíkov má úložný priestor vo forme poličky alebo zásuvky. Konzolový stolík môžete uložiť k stene, v blízkosti hlavného stola alebo kuchynského ostrovčeka. Niektoré konzolové stolíky sú minimalistické a hodia sa do menších domácností. Iné sú masívnejšie, zaberú viac miesta, a preto sú ako stvorené do veľkých obývačiek.

Konzolový stolík zvyčajne slúži na uskladnenie menších vecí, prípadne na vystavenie dekorácií. Na jednoduchom stolíku vyzerá veľmi dobre váza s farebnými kvetmi alebo väčšia lampa so zaujímavým tienidlom. Nechajte zapracovať svoju fantáziu a vyberte si z ponuky Westwing aj vy.

Ako a kde využiť konzolový stolík vo vašej domácnosti?

Využitie konzolového stolíka je široké. Každý si ho môže prispôsobiť presne podľa miestnosti alebo potreby. Kombinovanie s iným nábytkom vám uľahčí široký výber farieb, tvarov, materiálov či celkového prevedenia.

Jednoduché modely sú spravidla menšie a nemajú žiaden úložný priestor. Samozrejme, existujú výnimky, ktoré v takomto prípade disponujú jednou alebo dvomi poličkami. Masívnejšie a väčšie typy sa môžu pýšiť zaujímavými nohami či podstavcom. Nechýbajú im úložné priestory vo forme poličiek a zásuviek.

Konzolový stolík sa dá využiť na desiatky spôsobov:

 • Konzolový stolík v úlohe kozmetického stolíka: sú to typicky stolíky s jednou alebo dvomi zásuvkami, ktoré využijete na uskladnenie kozmetiky. Stolík je dostatočne veľký na to, aby ste naň umiestnili zrkadlo a všetky ostatné potreby. Doplňte k nemu štýlové kreslo alebo stoličku a vytvoríte si útulný a praktický kozmetický kútik vo vašej spálni.

 • Konzolový stolík: užitočný pomocník v obývačke: niekedy máte v obývačke nedostatok úložného miesta. Ak máte takýto problém, riešením je konzolový stolík. Umiestnite ho k stene, najlepšie tesne k pohovke. Budete ho mať vždy po ruke a umožní vám odložiť drobnosti ako sviečky, časopisy a ďalšie maličkosti.

 • Konzolový stolík ako menší pracovný stôl:niektoré konzolové stolíky sú dostatočne veľké na to, aby mohli určitým spôsobom nahradiť klasický typ pracovného stola. Sú ideálne najmä vtedy, keď potrebujete niečo rýchlo dokončiť alebo raz za čas pracujete z domu. Ak v pracovni stôl už máte, konzolový využijete ako praktický doplnok na odkladanie drobností.

 • Konzolový stolík do predsiene: ak máte malú chodbu, určite si oceníte úzky konzolový stolík, ktorý dokáže výrazne zvýšiť estetickú hodnotu miestnosti a zároveň poskytnúť praktické úložné priestory pre drobné predmety ako kľúče či poštu.

 • Vyberte si váš nový konzolový stolík na Westwing

  Ponuka v internetovom obchode Westwing je plná krásnych kúskov, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Nájdete v nej základné a univerzálne stolíky v čiernej a bielej. Nechýbajú však ani sofistikované modely orientované na detaily. Kombinácia dreva a kovu, čiernej a zlatej alebo bledých a tmavých odtieňov nadchne každého, kto hľadá výrazný doplnok. Z materiálov sú najobľúbenejšie drevo a kov. Veľmi dobre vyzerá tiež sklo a mramor. V ponuke objavíte okrem materiálov aj rôzne známe značky.

  Konzolové stolíky od našej kolekcie Westwing Collection sú známe svojou vysokou kvalitou a detailným spracovaním. Pri nákupe získate ešte ďalšie výhody, ako napríklad rýchle a bezplatné doručenie, možnosť vrátenia produktu zadarmo a výber z dizajnových a štýlových kúskov.

  Ponorte sa do širokej ponuky konzolových stolíkov z Westwing a doplňte svoju domácnosť praktickým a zaujímavým kúskom.