Hľadať
Pohodlné a jednoduché doručenie
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Konzolové stolíky

60 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Konzolové stolíky: moderný kus nábytku, ktorý si zamilujete!

Konzolové stolíky sú dôležitým kúskom nábytku, ktorý by vám nemal chýbať. Sú praktické a skvelo dopĺňajú konferenčný či jedálenský stôl. Väčšina modelov má úložný priestor vo forme poličky alebo zásuvky. Najlepšie vyzerajú postavené pri stene, v blízkosti hlavného stola, kuchynského ostrovčeka a pultu. Niektoré konzolové stolíky sú minimalistické a hodia sa do menších domácností. Iné sú masívnejšie, zaberajú viac miesta, a preto sú ako stvorené do veľkých obývačiek.

Konzolové stolíky neboli v minulosti tak obľúbené, ako dnes. Ľudia si však pomaly všímajú ich praktické vlastnosti a široké využitie. Tento typ nábytku zvyčajne slúži na krátkodobé uskladnenie menších vecí, prípadne na vystavenie dekorácií. Na jednoduchom stolíku vyzerá veľmi dobre masívna váza s farebnými kvetmi alebo väčšia lampa so zaujímavým tienidlom. Nechajte zapracovať svoju fantáziu a vyberte si z ponuky Westwing aj vy.

Konzolový stolík: skutočný chameleón pre váš domov

Využitie konzolového stolíka je široké. Každý si ho môže prispôsobiť presne podľa miestnosti alebo potreby. Kombinovanie s iným nábytkom vám uľahčí široký výber farieb, tvarov, materiálov či celkového prevedenia.

Jednoduché modely sú spravidla menšie a nemajú žiaden úložný priestor. Samozrejme, existujú výnimky, ktoré v takomto prípade disponujú jednou alebo dvomi poličkami. Masívnejšie a väčšie typy sa môžu pýšiť zaujímavými nohami či podstavcom. Nechýbajú im úložné priestory vo forme poličiek a zásuviek.

Konzolový stolík sa dá využiť na desiatky spôsobov.

Konzolový stolík v úlohe kozmetického stolíka

Najlepšie sú modely s jednou alebo dvomi zásuvkami, ktoré využijete na uskladnenie kozmetiky. Stolík je dostatočne veľký na to, aby ste naň umiestnili zrkadlo a všetky ostatné potreby. Doplňte k nemu štýlové kreslo alebo stoličku a vytvoríte si útulný a praktický kozmetický kútik vo vašej spálni.

Konzolový stolík: užitočný pomocník v obývačke

Niekedy máte v obývačke nedostatok úložného miesta. Ak máte takýto problém, riešením je konzola stolík. Umiestnite ho k stene, najlepšie tesne pri sedačku. Budete ho mať vždy po ruke a umožní vám odložiť všetky sviečky, časopisy a ďalšie maličkosti.

Konzolový stolík ako menší pracovný stôl

Niektoré konzolové stolíky sú dostatočne veľké na to, aby mohli určitým spôsobom nahradiť klasický typ pracovného stola. Sú ideálne najmä vtedy, keď potrebujete niečo rýchlo dokončiť alebo raz za čas pracujete z domu. Ak v pracovni stôl už máte, konzolový využijete ako praktický doplnok na odkladanie drobností.

Vyberte si váš nový konzolový stolík na Westwing

Ponuka Westwing je plná krásnych kúskov, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Nájdete v nej základné a univerzálne stolíky v čiernej a bielej. Nechýbajú však ani zložitejšie modely orientované na detaily. Kombinácia dreva a kovu, čiernej a zlatej alebo bledých a tmavých odtieňov nadchne každého, kto hľadá výrazný doplnok.

Stolíkmi doplníte minimalistickú obývačku, industriálnu spálňu aj rustikálnu pracovňu. Z materiálov sú najobľúbenejšie drevo a kov. Veľmi dobre vyzerá tiež sklo a mramor. V ponuke objavíte okrem materiálov aj rôzne známe značky. Vyberajte podľa svojho obľúbeného výrobcu.

Konzolové stolíky Westwing sú známe svojou vysokou kvalitou a detailným spracovaním. Pri nákupe si môžete užívať ešte ďalšie výhody, ako napríklad rýchle a bezplatné doručenie, možnosť vrátenia do 100 dní a výber z dizajnových a štýlových kúskov.

Rozmery konzolového stolíka

Rozmery stolíka sú základom a mali by sa odvíjať od miestnosti, v ktorej sa bude nachádzať. Každý kúsok je iný, a preto si nezabudnite pozrieť jeho špecifikácie.

Úložný a odkladací priestor konzolového stolíka

Každý konzolový stolík má jeden odkladací priestor. K nemu sa následne môžu pridať poličky, zásuvky a skrinky. Ak nepotrebujete skladovať príliš veľa vecí, bude vám stačiť model bez dodatočného úložného priestoru. V prípade, že chcete zo stolíka využiť maximum, mali by ste siahnuť po prevedení s aspoň jednou zásuvkou.

Ponorte sa do širokej ponuky konzolových stolíkov z Westwing a doplňte svoju domácnosť praktickým a zaujímavým kúskom.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969