Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Nočné stolíky

94 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Nočný stolík: praktický pomocník do každej spálne

Nočný stolík je skvelým pomocníkom v každej jednej spálni a detskej izbe. Poskytuje priestor na odloženie kníh, elektroniky, pohára s vodou, budíka alebo iných maličkostí. Predstavuje štýlový doplnok k posteli, ktorý ju celú dotvára a skrášľuje. V ponuke Westwing nájdete rôzne prevedenia, od menších až k väčším, a nechýbajú ani viaceré farebné či materiálové možnosti. Netreba však zabúdať ani na samotné úložné priestory. Niektoré majú jednu alebo dve zásuvky, iné priestrannú a štýlovú skrinku alebo poličky. Nakupujte podľa svojho vkusu a zariadenia miestnosti.

Nočné stolíky do spálne: objavte jedinečnú ponuku vo Westwing

Aký nočný stolík si vybrať? Na to, aby ste mohli zo stolíka k posteli využiť maximum, je potrebné vybrať si nielen štýlový, ale aj praktický model.

 • Westwing ponúka jednoduché i dizajnérske kúsky, ktoré vám svojím štýlovým vzhľadom vyrazia dych. Väčšina má kompaktné rozmery, takže pri posteli nezavadzajú, práve naopak. Skvelo ju dopĺňajú a zabraňujú, aby miestnosť vyzerala stroho a nudne.
 • Okrem toho im však nechýbajú praktické funkcie, ako napríklad úložný priestor. Malé nočné stolíky nemusia uskladniť desiatky kníh či časopisov. Stačí, ak poskytnú miesto na najdôležitejšie veci, ktoré pri sebe potrebujete pri spánku mať. Pre väčšinu ľudí je to budík, mobil, krém na ruky a kniha
 • Nočné stolíky nezabudnite v spálni správne kombinovať. Vyberajte farby, ktoré v miestnosti prevažujú. Typickými farbami sú čierna a biela, no netreba sa báť ani pestrých farieb. Zelená, modrá či dokonca ružová si môžu skvelo rozumieť s doplnkami ako posteľné obliečky, vankúše alebo čelo postele. Príťažlivé sú aj metalické odtiene. Zlatá a strieborná už dávno nie sú gýčom. Domácnosť vedia posunúť o niekoľko úrovní vyššie a prinášajú so sebou eleganciu, štýl a luxus. Vyskúšajte kombináciu čiernej a zlatej alebo bielej a striebornej.
 • Westwing vám umožňuje vybrať si nielen z rôznych farieb, ale aj materiálov či veľkostí. Prispôsobte stolík štýlu miestnosti a vašim potrebám. Správne zvolený kúsok dokáže posteľ zvýrazniť a opticky ju zväčšiť.

  Kontrolný zoznam: na čo všetko by ste mali dbať pri kúpe nočného stolíka?

  Každý nočný stolík by mal spĺňať niekoľko dôležitých parametrov. Len vďaka nim sa bude k posteli hodiť, nebude zavadzať a vytvorí pekný efekt. Pri nákupe preto sledujte:

 • Výška stolíka
 • Nočný stolík by nemal byť vyšší ako posteľ. Celok by nevyzeral dobre a počas spánku by ste si oň mohli naraziť ruku alebo hlavu. Najlepšie sú modely s výškou do troch štvrtín postele. Počas oddychovania na ne dosiahnete, no nezavadzajú vám. Ak si spálňu ešte len zariaďujete a posteľ nemáte, s nočným stolíkom počkajte. Mali by ste ho kupovať až po kúpe postele a matraca.

 • Úložný priestor
 • Minimalistické nočné stolíky nemajú žiaden úložný priestor. Slúžia len na to, aby ste si na vrchnú časť odložili zopár potrebných vecí. Ich úlohou je najmä doplniť miestnosť a dodať jej štýl. Spravidla majú zaujímavý a moderný výzor.

  Druhou možnosťou sú stolíky so zásuvkami, ktoré sú praktickejšie. Poskytujú miesto na odkladanie dôležitých vecí. Zásuvky môžu byť plytšie alebo hlbšie, výber je na vás. Rovnako je to s ich počtom.

  Treťou možnosťou sú skrinky. Ľudia ich majú radi, pretože poskytujú veľa úložného priestoru. Môžete do nich uložiť aj väčšie a rozmernejšie veci.

 • Počet stolíkov
 • Pri jednolôžkovej posteli, napríklad v detskej izbe, stačí jeden nočný stolík z jednej strany. Postavený by mal byť tak, aby dieťaťu nezavadzal. Pri nákupe ešte nezabudnite na správnu výšku, aby sa o nábytok neudrelo.

  Do spálne vyberajte stolíky v páre, každý na jednu stranu. Posteľ ohraničia a veľmi dobre doplnia. Nezabudnite ani na výber správneho osvetlenia do spálne. Lampy na nočný stolík v našej ponuke vám v tom určite pomôžu.

 • Farebné prevedenie a materiál
 • O farbe a materiáli rozhodujú dva faktory, a to samotná miestnosť a vaše preferencie. Nočný stolík by mal byť v podobnej alebo rovnakej farbe ako posteľ. Môžete ho však skombinovať aj s iným nábytkom v spálni, prípadne s doplnkami.

  Materiál by mal taktiež korešpondovať s ostatným nábytkom. V ponuke Westwing objavíte rôzne typy, ako napríklad drevo, kov, sklo, ratan, bambus alebo umelá hmota.

  Luxusné nočné stolíky určite nájdete vo Westwing! Prezrite si jedinečnú ponuku stolíkov a premeňte svoju spálňu na pohodlné miesto, kde sa vám bude dobre zaspávať.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969