Hľadať

Skrinky pod TV

40 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

TV stolíky: funkčný kus nábytku v obývacej izbe

Skrinky, komody a stolíky do obývačky poskytnú okrem podstavca pre váš televízor aj potrebný úložný priestor. Žiadna obývačka bez nich nie je úplne kompletná a skryť do nich môžete viac, ako len TV príslušenstvo. Ich výber je preto rovnako dôležitý aj v prípade, že je vaša televízia namontovaná priamo do steny. Uložiť do nich môžete spoločenské hry, hračky, knižky alebo akékoľvek iné predmety, ktoré využívate pri relaxe v obývacej izbe. Na stránkach Westwing nájdete atraktívnu ponuku otvorených aj zatvorených skriniek pod televízor, ktoré sú praktické a ulahodia aj na pohľad. Vyberajte spolu s nami.

Televízne stolíky šité na mieru pre vás

Pokiaľ je súčasťou vašej obývačky aj televízor, je k nemu pravdepodobne nasmerovaný všetok nábytok v izbe. Skrinka pod televízor je preto vždy v centre diania už len vďaka svojmu umiestneniu. Výber TV skrinky, stolíku alebo komody je preto veľmi dôležitý v prvom rade z estetického hľadiska. Zvoľte si kúsok, ktorý dokonale vystihuje váš interiérový štýl a zároveň splní vaše nároky na úložný priestor. V online ponuke e-shopu Westwing pre vás máme skrinky pod televízor v početných farbách a prevedeniach, z ktorých si zaručene vyberiete. Čo všetko u nás nájdete?

 • Moderné TV skrinky si môžete vybrať s leskom, alebo bez lesku. Ich čisté línie a kombinácia zatvoreného a otvoreného úložného priestoru vnesú do vašej obývačky organizáciu aj štýl. Moderné televízne skrinky sa vyrábajú v kombinácií dreva, kovu a mramoru. Ľahko sa čistia a sú rovnako vhodné pre minimalistickú ako aj modernú glam obývačku.
 • Retro skrinky pod televízor vnesú do vašej obývačky závan nostalgie a dodajú jej veľkú dávku charakteru. Retro skrinky máme v ponuke v kombinácií dreva s bielou aj s čiernou farbou, aby zapadli do svetlejších aj tmavších interiérov. Populárne sú hlavne skrinky s viedenským výpletom a s drevenou dyhou.
 • Industriálne otvorené TV skrinky najlepšie vyniknú ako odkladací priestor pod televízorom namontovaným do steny. Vyrobené sú z kovu alebo z betónu a vďaka otvorenému úložnému priestoru ich styling môžete neustále obmieňať. V ponuke máme aj uzatvorené industriálne drevené komody pre nadčasový a trvácny štýl.
 • Škandinávska jednoduchosť a prírodné materiály na TV skrinkách vyniknú v svetlých obývačkách zariadených v prírodnom duchu. Kombinácia bielej a svetlého dreva je taktiež vhodná pre boho obývacie izby. Tieto TV skrinky poskytnú navyše dostatok uzavretého úložného priestoru a atraktívny povrch na vystavenie vašich suvenírov.
 • Nakupovanie na stránkach Westwing vám uľahčí podrobný opis každého výrobku ako aj inšpiratívne fotky, ako ho použiť v interiéry. Zariadenie a doplnky môžete vyhľadávať podľa početných kategórií vrátane štýlu, materiálu alebo rozmerov produktu. Naši stylisti pre vás taktiež pripravujú kompletné interiérové dizajny pre každú miestnosť v domácnosti. Nechajte sa inšpirovať mid-century dizajnom, parížskou romantikou alebo nadčasovou bielou. A keď sme váš štýl presne vystihli, neváhajte a zakúpte si hotový interiérový dizajn.

  Akú veľkosť a typ skrinky pod TV mám zvoliť?

  Pred výberom skrinky pod televízor v prvom rade venujte pozornosť samotnej televízií. Zmerajte jej uhlopriečku a taktiež jej šírku. Pokiaľ na ňu plánujete umiestniť len televízor bez ďalších dekorácií, postačí vám skrinka o 30 centimetrov širšia, ako váš televízor. Dôležité je taktiež sa uistiť, že vaša skrinka je dostatočne stabilná na to, aby udržala jeho váhu. Vyberte preto skrinku s postačujúcou šírkou.

  Čo sa týka výšky skrinky, stred televíznej obrazovky by mal byť vo výške očí, prípadne pár centimetrov nižšie. Sadnite si na pohovku alebo do kresla a zavolajte si na pomoc s meraním ďalšieho člena rodiny. Keď ste zmerali výšku vášho zraku, prispôsobte mu výšku stredu televízie umiestnenej na TV skrinke. Nezabudnite však prirátať aj podstavec samotného televízora.

  Keď už ste si vybrali dizajn aj veľkosť skrinky, zamerajte sa na samotný úložný priestor. Do otvorených poličiek môžete esteticky uložiť svoje knižky, videohry alebo zbierku platní. Pri organizácií vám pomôžu aj naše úložné boxy a košíky, ktoré nájdete na stránkach Westwing. Zatvorené skrinky na TV podstavcoch majú tú výhodu, že vaša obývačka bude vždy pôsobiť uhladene a upratane. Aby ste vnútorný priestor využili na maximum, opäť použite niektoré z našich odkladacích krabíc a zakladačov na dokumenty.

  Dômyselne vybraná skrinka pod televízor vám spríjemní pobyt v obývačke. Vyberte si u nás ďalej pre svoju obývačku aj konferenčné stolíky, sedačky, koberce a obrazy na stenu. Pri nakupovaní u nás máte vždy záruku tej najlepšej kvality, vďaka čomu sa zo svojich krásnych vecí budete tešiť čo najdlhšie.