Hľadať

Poháre na destiláty

Štamperlíky: krásne poháre na tvrdý alkohol a destiláty

V domácnosti by vám nemalo chýbať niekoľko druhov barových pohárov. K nim sa radia aj poháre na destiláty, ktoré majú široké možnosti použitia. Dôvodom je najmä fakt, že ich nájdete v rôznych prevedeniach. Niektoré sú menšie a na stopke, iné zas väčšie s hrubším dnom. Netreba zabúdať ani na rozmanité tvary.

Kým väčšina si pod pojmom štamperlíky predstaví menšie oblé modely, na trhu sa nachádzajú aj vyššie a hranaté. Dokonca, zopár z nich má tvar obráteného ihlanu. Ako už môžete tušiť, každý model je vhodný na iný druh alkoholického nápoja. Niektoré sú ako stvorené na likéry, iné zas na whisky či iný svetlý alkohol. Na Westwing si môžete vyberať zo všetkých spomenutých typov.

V našej ponuke nechýbajú ani viaceré farebné prevedenia a vzory. Ružové, modré, zelené či fialové poháre na destiláty vyzerajú zaujímavo a hodia sa najmä do tmavých miestností. Veľmi pekne sa budú vynímať a služiť aj ako doplnok do vitríny alebo poličky v bare. Vzory sú nadčasové a budú vyzerať dobre aj o niekoľko rokov.

Pripite si so svojimi hosťami na oslavách, stretnutiach a výročiach. Doplňte svoje barové potreby štýlovými pohárikmi na tvrdý alkohol, ktoré sa na vašom stole budú doslova vynímať.