Hľadať

Rohové pohovky

Zoradiť
277 Výrobkov
Zoradiť

Rohové pohovky:praktické riešenie do obývačky

Funkčná rohová sedačka je prvkom praktického a krásneho zariadenia obývačky. Dobre poslúži pri stretnutiach s priateľmi, pohodových večeroch či popoludňajšej zábave s deťmi. Vo Westwing nájdete pohodlné rohové sedačky v rôznych farbách, štýloch a veľkostiach. K rohovej sedačke si môžete dopasovať krásne kreslá či odkladacie stolíky alebo konferenčné stolíky.

Praktické rozkladacie pohovky

Rozkladacie pohovky sú praktickým riešením pre obývačky, ktoré potrebujú flexibilný a multifunkčný nábytok. Existuje mnoho typov rozkladacích pohoviek, ako napríklad rohové rozkladacie sedačky s úložným priestorom, leňošky alebo pohovky s vysúvacím lôžkom. Pri výbere praktickej rozkladacej pohovky pre vašu obývačku je dôležité zvážiť vaše potreby a preferencie vzhľadom na priestor, použiteľnosť a štýl.

Vyberte si zo štýlových rohových pohoviek vo Westwing

V našom internetovom obchode Westwing nájdete veľký výber rohových pohoviek rôzneho štýlu, farieb a aj rôzne veľkosti, ktoré si môžete prispôsobiť vašim preferenciám. Naše 3 obľúbené sú:

 • Modulárna rohová pohovka Lennon - je to náš bestseller, hodí sa do každého štýlu a nájdete ju v rôznych farbách. Keďže je to modulárna pohovka, viete si individuálne časti kombinovať ako chcete.
 • Rohová pohovka s kovovými nohami Fluente - elegantná a pohodlná látková pohovka so štýlovými kovovými nohami. Hodí sa do elegantných a minimalistický interiéroch.
 • Rohová pohovka Melva - robustná, pohodlná pohovka s hlbokým sedadlom. K dispozícii sú rôzne veľkosti: 2-miestna, 3-miestna a 4-miestna pohovka. Z materiálov sú na výber polyester alebo štýlový menčester.
 • Ako si správne vybrať rohovú pohovku?

  Výber správnej rohovej pohovky nemusí byť zložitý proces, no napriek tomu vám poskytneme niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu nájsť tú pravú:

 • Zvážte veľkosť: zmerajte priestor, kde bude pohovka stáť, a zvážte, aké rozmery sú pre vás najvhodnejšie. Ak máte malé priestory tak v tomto prípade malé rohové sedačky budú lepšou voľbou pre váš interiér. Pre väčšie priestory si určite zakúpte krásnu 3-miestnu pohovku.
 • Zvoľte farbu a materiál: Rozhodnite sa, či chcete koženú pohovku, alebo radšej látkovú. Pohovka by mala ladiť s dizajnom a štýlom miestnosti. Napríklad moderná izba by vyzerala lepšie s elegantnou koženou pohovkou, zatiaľ čo do útulnej izby by sa lepšie hodila mäkká, pohodlná látková pohovka.
 • Zvážte ďalšie funkcie: Mnohé rohové pohovky majú ďalšie funkcie, ako napríklad výsuvné lôžko alebo úložný priestor. Už je len na vás sa rozhodnúť, ktorá funkcia je pre vás najdôležitejšia.
 • Vyberte si tvar pohovky: Existuje mnoho rôznych tvarov, najčastejšie sú rohové sedačky v tvare L a v tvare U, taktiež asymetrické rohové sedačky sú tiež zaujímavé.
 • Neváhajte a vyberte si z našej skvelej ponuky rohových sedačiek. Doručenie je rýchle a zaručíme vám bezplatné vrátenie tovaru.