Hľadať

Šatník

Zoradiť
158 Výrobkov
Zoradiť

Šatník: úložný priestor a poriadok vo vašej domácnosti

Šatníkové riešenia do chodby a predsiene prinášajú rovno niekoľko funkcií. Tou najdôležitejšou je uskladnenie všetkého oblečenia, doplnkov, obuvi a v niektorých prípadoch aj kozmetiky. V šatníku v chodbe sa nachádzajú hlavne komody a rôzne skrinky, veľké skrine, či vešiaky a stojany. Najväčšou výhodou je prehľadnosť a jednoduché skladovanie všetkého, čo radi nosíte.

Šatník je menšia prechodná miestnosť, ktorá je spravidla hneď prvá pri vstupe do domu. Slúži na odloženie kabátov, búnd, topánok a iných doplnkov. V ponuke Westwing nájdete všetko potrebné pre zariadenie vašej chodby. Vyberajte si z kvalitných a detailne spracovaných skríň alebo vešiakov a stojanov. Nezabudnite ani na miesto na sedenie, ktoré vám pomôžu vytvoriť praktické a zároveň štýlové taburetky a lavice do predsiene.

Šatník do chodby: všetko čo potrebujete nájdete na Westwing

Pri zariaďovaní šatníka či šatne myslite hlavne na praktické funkcie jednotlivých kúskov. Každý nábytok a doplnok by mal mať určitú funkciu. Napríklad, šatníková skriňa musí mať dostatok úložného priestoru, no nemala by zaberať príliš veľa miesta. Z dekorácií si vyberajte napríklad pekné škatule s možnosťou odloženia náhrdelníkov a iných maličkostí. Stenu doplňte praktickým vešiakom, ktorý ju oživí, no pritom umožní zavesiť kabáty a bundy.

Westwing má pre každého niečo, nehľadiac na veľkosť a rozmery miestnosti. Základom sú vešiaky a stojany na oblečenie v takmer každom štýle. Minimalistické modely ušetria priestor a vyplnia prázdny roh. Veľmi dobre sa kombinujú s nástennými vešiakmi alebo policami. Kombinované modely majú často doplnok vo forme odkladacieho miesta v spodnej časti. Využiť ho môžete na obuv, kabelky alebo iné príslušenstvo. Veľké šatníkové skrine vás zas potešia množstvom úložného priestoru.

Do šatne nezabudnite hľadať ani kvalitné skrinky na topánky s úložným priestorom. Ak by ste netúžili po klasickom prevedení, pokojne siahnite po minimalistickom regáli s niekoľkými poličkami. Výhodou všetkých výrobkov do šatníka je to, že ich môžete použiť v každej izbe v domácnosti.

Praktické vešiaky na stenu a stojany oceníte aj v spálni či kúpeľni, a to hlavne pre možnosť zavesenia. Sami určite viete, že nie všetko oblečenie môže byť zložené. Na to, aby sa nezničilo musí byť vo zvislej polohe.

Šatník v byte: ako zariadiť malý šatník?

Máte doma úzku chodbu, ktorú potrebujete prakticky využiť alebo ju chcete doplniť štýlovým kúskom? Tým najlepším riešením sú menšie regály. Vďaka praktickým rozmerom nezasahujú do priestoru a poskytujú skvelé miesto na dekorácie, ako napríklad vázy.

Druhou možnosťou pre malý šatník sú dizajnové vešiaky na stenu v rôznych farbách. Najlepšie vyzerá čierna a biela, no milovníkov výrazných odtieňov poteší zlatá a strieborná. Vo väčších predsieňach môžete vešiaky doplniť masívnejšou komodou do predsiene a väčším regálom. Ak by ste túžili po stojane, vyberte si aj ten.

Nakupujte výrobky pre šatník do chodby online na Westwing

Nakúpte si kvalitné kúsky do šatníka na Westwing a užívajte si množstvo výhod, akými sú:

  • Priestorovo úsporné a priestranné riešenia
  • Prvotriedny dizajn a kvalita
  • Známe a renomované značky
  • Kúsky nábytku vhodné do každej miestnosti v domácnosti
  • Možnosť zariadenia nielen šatníka, ale aj menšej predsiene
  • Hotové štylizácie šatníkov pre inšpiráciu
  • Užívajte si výhody nákupu online na Westwing a vytvorte si šatník presne podľa svojich predstáv.