Hľadať

Zlaté zrkadlá

Zoradiť
51 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Zlaté zrkadlo, ktoré prinesie pocit luxusu do vašej domácnosti

Metalické odtiene, hlavne zlatá, patria k obľúbeným farbám, ktoré sa nachádzajú v mnohých domácnostiach. Rozumejú si s tmavšími odtieňmi ako čierna, hnedá, fialová či tmavomodrá, a skvelo sa v priestore vynímajú. Ak by ste ich chceli dostať do obývačky, kúpeľne či spálne, stavte na zlaté zrkadlo. Výhodou tohto kúsku je to, že okrem pekného vzhľadu poskytuje aj praktické funkcie.

Menšie modely sú vhodné na to, aby ste sa v ich odraze mohli obliecť a upraviť. Väčšie kúsky zas vedia opticky zväčšiť miestnosti. Sú tak ako stvorené do väčších i menších priestorov, ktorým chcete dodať zopár centimetrov navyše a tým ich otvoriť. Zrkadlo so zlatým rámom je nadčasovým prvkom. Na stene či v rohu priťahuje pozornosť, nie je gýčové a nekričí. Nebije sa s inými farbami, takže sa ho nemusíte báť a pokojne s ním experimentujte. Pre minimalistov má Westwing skôr jednoduchšie kúsky s tenším rámom. Ľahko sa ladia s inými vecami v interiéri a nie sú tak výrazné. Na druhej strane, ak chcete zrkadlom zaujať a metalickej farby sa nebojíte, siahnite po výrazných a masívnych rámoch. Máte pri nich istotu, že v miestnosti splnia úlohu plnohodnotnej dekorácie. Ak zvolíte aj ostatné bytové doplnky v zlatých odtieňoch, dosiehnete v interiéri pocit luxusu a elegancie. Nebojte sa ich kombinovať aj so striebrom, vytvoria zaujímavý kontrast.

Ponuka Westwing je plná rôznych tvarov, veľkostí a materiálov. Z tvarov stavte na kruh, obdĺžnik alebo ovál. Nesklamú vás a poskytnú presne to, čo od nich vyžadujete. Nestačí vám takáto klasika? V tom prípade sa poobzerajte po asymetrických a netradičných možnostiach. V našej ponuke je ich neúrekom. Rovnako sú na tom rozmery, od malých zrkadiel až k tým masívnym a veľkým, a materiály, kde panuje hlavne kov a drevo, no vyberáte si aj z hliníka a mramoru. Zahoďte všetky obavy a stavte na zlatú aj vy! K zrkadlu v zlatom ráme môžete zvoliť aj iné dekorácie na stenu a vytvoriť si tak nápaditú domácu galériu, ktorá zaujme hneď na prvý pohľad. Doplňte svoju domácnosť o štýlové zrkadlo v metalickom prevedení už dnes a užívajte si výhody online nakupovania na Westwing.